Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (77) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Filmi i i fundit qe keni pare / Rekomando nje film
amiri
Postuar nė: 21.09.2009, 22:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3818
Antari Nr: 13736
Bashkangjitur: 18.02.2008 Citim (hornets @ 19.09.2009, 13:49)
film i mire veq pak i gat skom shume nerva 3 her e kom pa ka gjyse ma shume smujsha

shikoni filmin TAKEN - Liam Neeson (kush se ka pa)

Eshte i gjat , veq shum i mir eshte , tema qe trajtohet ne film eshte vertet shum e qellune dhe tregon per interesat " demokratike " te botes perendimore per te vene rregull ne vendet me trazira si ne Somali , Sierra Leone pastaj mund te thuhet keshtu edhe per Afganistanin e Irakun e shum e shum vende tjera


----------------------------------------
Mendo globalisht, vepro lokalisht.

Give me a place to stand, and i will move the earth.
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 21.09.2009, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008E rekomandoj dy filma fantastik

Braveheart
dhe

John Q sdi sa here i kam shiku


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
gardist
Postuar nė: 26.09.2009, 12:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007Per ata qe duan action te pafunde.

Preferoj filmin shum te mire. DEATH RACE

Directed by Paul WS Anderson. With Jason Statham, Joan Allen, Ian McShane. Ex-con Jensen.

Shikoni Trailer.


http://www.youtube.com/watch?v=BxKYvaIEkIU


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
SpiderX
Postuar nė: 26.09.2009, 21:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 686
Antari Nr: 16764
Bashkangjitur: 10.08.2008Year One

Kishte ca skena gazmore, po jo kush e di se cfare.

per mua 5.5/10


----------------------------------------
"Feja ėshtė kryevepra e artit tė stėrvitjes sė kafshėve, sepse stėrvit njeriun nė atė se ēfarė duhet tė mendojė." (Artur Shopenauer)
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 27.09.2009, 19:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Filmi i fundit, qe shikova dje per here te dyte, eshte FLIGHTPLAN me Jodie Foster. Behet fjale per nje triler dhe eshte shume film i mire, nje enigme me nje fund mjaft emocionues. Preferoj ta shiqoni.

The curious case of Banjamin Button, gjithashtu nje drame interesante per procesin e jetes se njeriut dhe nje tregim i bukur dashurie.


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 27.09.2009, 19:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008M'u kujtua edhe nje film qe e kam pare ne v.2006 e qe do ta marr serisht ta shoh. Eshte nje komedi dashurie THE HOLIDAY ma Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black dhe me muzike te Hans Zimmermann (me pelqejne pa mase muzikat e tij neper filma; eshte i papare).


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 27.09.2009, 20:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Filmi i fundit qe kam shikuar ishteThe Kingdom mos em pyetni per aktore se nuk u mbaj ne mend vetem behet fjale per nje grup i FBI qe shkojn ne A.Saudite per ta gjet kush ka vene bombe!----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 27.09.2009, 20:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Ju rekomandoj disa filma qe kan te bejne me vjedhjen e Bankave


http://www.youtube.com/watch?v=k6L8EiVf39w
- The bandits - Bruce Willis, Cate Blanchett, Billy Thorton.


http://www.youtube.com/watch?v=IzWbjvuIgAc
- Chaos - Jason Statham, Wesley Snipes


http://www.youtube.com/watch?v=o3qndVGGsM4
- Foolproof - Ryan Reynolds, David Suchet, Kristin Booth


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
jetah
Postuar nė: 27.09.2009, 21:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009Prisonbreak-Eshte serik ama shume i mire...


Sea of love...


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
Dredheza
Postuar nė: 28.10.2009, 20:19
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Filmat e fundit qe kam pare gjate kesaj jave:

Dance Flick
Drag me to hell
The Unborn
Friday the 13th
Role Models
The Women (interesant fakti qe nuk kishte asnje aktor mashkull)
The Hangover (very funny)
Terminator Salvation
Road Trip (Beer Pong)
American Virgin
Vicky Christina Barcelona


Po ju rekomandoj te shikoni komedine I love you, Man!

Pres te shikoj dokumentarin "This is it" i cili sot zyrtarisht po transmetohet ne kinemate boterore.----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 28.10.2009, 20:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009toka e askujt
flutura ne kabinen time


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Myself
Postuar nė: 28.10.2009, 20:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 601
Antari Nr: 23199
Bashkangjitur: 19.08.2009 Citim (dreqja-007 @ 28.10.2009, 21:41)
toka e askujt
flutura ne kabinen time

Lock t'kom zine cat flutren se m'ka hik mi a dish sa me duhet.


----------------------------------------
"Down to you"
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 28.10.2009, 20:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009Rekomandoj ta shihni Pelham 123----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 28.10.2009, 20:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009 Citim (Myself @ 28.10.2009, 21:43)
Lock t'kom zine cat flutren se m'ka hik mi a dish sa me duhet.

sen e zo,shaum hez shkon qyqja!


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Myself
Postuar nė: 28.10.2009, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 601
Antari Nr: 23199
Bashkangjitur: 19.08.2009 Citim (dreqja-007 @ 28.10.2009, 21:45)
sen e zo,shaum hez shkon qyqja!

Po tej drecja 007 bre ! Ku e kije Aston Martinin ?


----------------------------------------
"Down to you"
PM
Top

Topic Options Faqe: (77) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio