Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (77) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Filmi i i fundit qe keni pare / Rekomando nje film
Strider
Postuar nė: 28.10.2009, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Nuk u tregoj.


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Myself
Postuar nė: 28.10.2009, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 601
Antari Nr: 23199
Bashkangjitur: 19.08.2009 Citim (Strider @ 28.10.2009, 21:54)
Nuk u tregoj.

Po ndash.


----------------------------------------
"Down to you"
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 28.10.2009, 22:14
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Filmi "Awake" eshte shume interesant, sapo e pashe dhe jua rekomandoj.


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
njeri
Postuar nė: 28.10.2009, 22:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007filmi i fundit qe kam pa eshte "yes man".....(jim karrey)
eshte komedi shum e mire.
dhe do ju rekomandoja ta shikoni
"meet the spartans" eshte nje komedi teper e mire..po ama qe te ju doket interesante duhet ta kishit pa njehere filmin 300 spartanet..!
....
horor
"one missed call"
"mirors"

action...
ja vlen te shihet "knight rider"


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
want3d
Postuar nė: 28.10.2009, 22:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007wrong turn 2


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Frenki
Postuar nė: 28.10.2009, 23:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008Top Gun,edhe pse eshte nje film i vitit 1986,ja vlen te shikohet edhe nje here...


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 29.10.2009, 01:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Duplicity

Nė rolet kryesore:
Julia Roberts dhe Clive Owen


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
fato1
Postuar nė: 29.10.2009, 02:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Gjithe filmat e Sandra Bullock smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
itsme
Postuar nė: 29.10.2009, 04:46
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 28
Antari Nr: 21574
Bashkangjitur: 11.03.2009Paranormal Activity film shum i frigshem nqofse nuk doni me fjet naten shikojeni at film.
http://www.paranormalactivity-movie.com/
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 29.10.2009, 08:09
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (fato1 @ 29.10.2009, 03:06)
Gjithe filmat e Sandra Bullock smil3dbd4e5e7563a.gif

The Lake House me pelqen shume smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Siguria
Postuar nė: 29.10.2009, 08:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 22470
Bashkangjitur: 04.06.2009- Njeriu prej dheu (Kosova filmi)
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 29.10.2009, 10:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Filmi i fundit qe kam pare eshte i zhanrit komedi:
Embelsi Amerikane.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 31.10.2009, 16:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008Final Destination 4...

shume film i fort..


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 31.10.2009, 16:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009filmi i fundit eshte nje me will smith - nje komedi shume e mire film i ri 2009 por nuk pom kujtohet titulli ishte diqka si fantastike


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 31.10.2009, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009i fundit : Te qeshurit ne parajse .
rekomandoj: Te jetosh ne paqe.


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top

Topic Options Faqe: (77) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio