Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SI,PSE dhe nga KUSH?
Terroristi
Postuar nė: 31.07.2006, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006SI,PSE dhe nga kush asht titulli i temes.Si,pSE dhe nga KUSh u plagosen Bardhyl Mahmuti dhe Agim Krasniqi ne selin e PDSH-es ne Tetove.
SHIK huazuar nga QSHI(Qendra Shqiptare e Intelegjences).


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 01.08.2006, 09:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Terroristi

Nuk di nese kta jane plagosur pro di qe mbreme ka patur shume polici afer lagjes time e pse ende se kam kuptu

veq po me habit keto far akronime SHIK dhe QSHI

suksese


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Terroristi
Postuar nė: 01.08.2006, 12:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Se cka do te thot QSHI e ki shum mir te shkrume vec nuk e di a po e kupton kurse SHIK ja len kohes te tregon se cdo gja qe ban me ngut e priish .SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Mani
Postuar nė: 01.08.2006, 15:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 51
Antari Nr: 1933
Bashkangjitur: 31.07.2006
Mduket se u ka ardh ktyne soni me u bo copa mes veti
PM
Top
Terroristi
Postuar nė: 01.08.2006, 17:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006MANI
se ky edhe fort keq shum shpejt ja nisen me u perca me i dajt dhent e dhit sic thot populli po mvjen keq se Bardhyli shum hanger kunder Ali Ahmetit dhe ne fund e fitoi plumbin nga te partis vet .SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Mani
Postuar nė: 01.08.2006, 18:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 51
Antari Nr: 1933
Bashkangjitur: 31.07.2006
E pra deri para do kohe ishte me Aliun, Bardhl Mamuti e shajke Arbenin e Menduhin kurse pėr ni koh tshkurt u ba me ta , e tash ēka ndodh....
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 01.08.2006, 18:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Si i Goditi bash keto te dy plumbi.........??!!!!
eshte me te veretet per tu cuditur...
Nga i ke keto informota shoki
MOS BE RREMUJ SHUME..NGA BURIME JO TE KONFIRMUARA
PMUsers Website
Top
blerim-blero
Postuar nė: 02.08.2006, 16:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Une e di se eshte plagos ky far Agim Krasniqi ama se edhe Bardhyl Mamuti ka pesuar nje gje te tille nuk kam informata.
me te vertete eshte per te qare

PEACE USA (united states of Albania )


----------------------------------------
[COLOR=blue][COLOR=blue]
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 02.08.2006, 21:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006sdi gja qa jeni tu fol por ne publik asjge nuk po del


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Terroristi
Postuar nė: 02.08.2006, 23:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Ne publik zor se ka me dal naj her po aty i cili veti nga i ke kto informata ja them se shum mir shkrun ne fund te temes SHIK huazuar nga QSHI dhe nuk ka nevoi ti konfirmoje askush se kta jan me shum se nje konfirmim i PDSH-es vetem mvaret te ju sa do te jeni te besushem me nje fjal a i besoni kto burime.


SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 03.08.2006, 11:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006o ZOtri i nderuar
Burim i konfirmuar do te thot kur del me Emer dhe mbiemer dhe me te gjitha te dhenat personale nga personi qe ti ka dhene informata
mos trilloni gjera te paverteta
""SHIK"'-se cdo kush mund te prezentohet si i SHIK-
PMUsers Website
Top
Terroristi
Postuar nė: 03.08.2006, 12:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Si SHIK asht e vertet se mund cdo kush me u prezantu por kot kur nuk ka dhe nuk din asnji informacion te sakt dhe per te perdor inicialet SHIK dhe QSHI duhet me pat autorizim per keto dhe po qe ke autorizim e ben nje tem sic esht kjo po kur arin ne baza me te larta ku dhe do te arij se shpejti ateher prezantohemi me emer dhe mbiemer e me te gjitha informacionet e duhura kurse ty as qe ke te drejt me me pyet mua apo mem urdheru me dal me informacione te plota rreth vetes.

SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
luan2u
Postuar nė: 03.08.2006, 13:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006A mund ndonjeri te mi sqaroj dmth. e SHIK dhe QSHI?

Me respekt
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 03.08.2006, 23:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Shokė tė dashur, Ali Ahmeti thotė se Gruevski ( VMRO ) vepron me Shqiptarėt pėrēaj e sundo, por Shqiptaret ishin tė perēarė edhe mė parė pa ardhe VMRO-ja nė pushtet. Bardhyli ishte tė them i tė njėjtit grup me Ahmetin po u pėrēanė pėr favoritizėm. Pse liderėt tanė nuk u paraqitėn ne keta zgjedhje nė koalicion? Por karriget dhe privilegjert e pushtetit jane shume te embla. Le te coptohen ateher.
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 04.08.2006, 07:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006E kush na ngel me na udheheq ateher?

Veritas vos liberabit

Me respekt
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio