Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Esse ne literaturen e gjuhes angleze
aLieN
Postuar nė: 27.09.2009, 20:05
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 23472
Bashkangjitur: 27.09.2009Pershendetje te nderuar


Jam student i vitit te 3 te gjuhes angleze ne SEEU dhe poqese dikush deshiron ndihmen per esse ne gjuhen angleze tek cilido profesor si : Benjamin Keatinge, Suzan Boyle , Nathen , Vlera Ejupi, Andrew Goodspeed etc.

Me respekt
aLieN
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio