Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kadan Duraj, njiheni qit kongtar
donzhuan_boy
Postuar nė: 11.10.2007, 14:04
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 4543
Bashkangjitur: 08.12.2006Fotografi e jashtme


......... >>> F L M <<< .........
PM
Top
gardist
Postuar nė: 11.10.2007, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007


MJeRIM QE SKAPERDIHET.......Me Selame.....


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
Korektori
Postuar nė: 11.10.2007, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 206
Antari Nr: 8525
Bashkangjitur: 19.07.2007 Citim (pushtuesi @ 11.10.2007, 14:25)
MJeRIM QE SKAPERDIHET.......Me Selame.....

kotekot ?????


----------------------------------------
___________________________________________________
Hidhėroju njeriut aq sa din...
PM
Top
donzhuan_boy
Postuar nė: 11.10.2007, 20:02
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 4543
Bashkangjitur: 08.12.2006pse po mendoni qashtu>A??A?
oki edhe naj dit e ndigjoni albumin e ri dhe mandej folim , a qe nuk esht femer me ju terhjek A?A? leni mos bani hajgare
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 13.10.2007, 04:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007auuu faca qenka i mirrr per me jetu ne Pariz me e qu neper revia moda dhe neper fashion TW.hahhaha

Por te presim kur ti nxjer kenget...ishalla ja kalon Medes.heheheheh

cfar zhabri te muzikes kendon opeeraaa apo solist eshte....

sidoqofti deshiroj suksese


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
donzhuan_boy
Postuar nė: 14.10.2007, 18:49
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 4543
Bashkangjitur: 08.12.2006hehe sigurisht qe qysh ne fillim nuk mund tia kaloj medes po ndoshta edhe mund te ja arrin ket gje , sa i perket "fashion " jojoojjo nuk jan planet aty hehe flm shum
PM
Top
caku
Postuar nė: 10.11.2007, 02:58
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 8571
Bashkangjitur: 23.07.2007qat femren ne klip e kishe kogja te mir po edhe ti koke kogja fac te euroj suksese,vetem perpara...

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 66 )
Datotekat e bashkangjitura  avatar25815_19.gif
PM
Top
DreNiCaK1
Postuar nė: 10.11.2007, 11:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 317
Antari Nr: 10054
Bashkangjitur: 06.10.2007i mire koka :D:D spo e njo :s
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio