Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> CILA ORGANIZATE STUDENTORE E UP'se DO TE FITOI, (renditja e org. sipas numrit bartes)
BESI_dr
Postuar nė: 22.02.2006, 20:41
Quote Post


Bashkpuntorė
****

Posti: Antarė
Postime: 47
Antari Nr: 468
Bashkangjitur: 17.01.2006Kane mbetur edhe pake dite der ne zgjedhjet te cilat do te mbahen ne Universitetin e Prishtines, e qe do t'ua mundesojne organizatave studentore te prezantojne ne Parlamentin e Studenteve, dhe nga ketu do te dalin 7 studente te cilet do te fitojne statusin e senatorit te UP'se.
eshte mese e rendesishme qe te shihet disponimi i vizitoreve te tablloidit www.studentet.info se ke do ta votonin, ose ke do e votojne ne keto zgjedhje, te parapara per tu mbajtur me 8 mars.
PMEmail PosterUsers Website
Top
USSH-USHT
Postuar nė: 23.02.2006, 22:26
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 414
Bashkangjitur: 15.11.2005USSH
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio