Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sa eshte cmimi i studimeve ne AAB-RIINVEST
Bessart
  Postuar nė: 19.10.2009, 17:33
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 20077
Bashkangjitur: 25.01.2009A e din dikush mem tregu sa eshte cmimi i studimeve ne AAB-RIINVEST ne Fakultetin Juridik - Drejtimi i Pergjithshem ?
PM
Top
PIRANAS
Postuar nė: 19.10.2009, 17:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 271
Antari Nr: 23412
Bashkangjitur: 14.09.2009Qmimi per nje vit eshte 1350 euro.
Paguhet me 4 keste.

Cdo tre muaj pagun.LLogarite 1350 pjestim ne 4.

paq fat ne AAB.


----------------------------------------
Mu kon ''QEL'' me ''FRIZUR'' s'un bohesh.

Peshk me dhemb, mish-ngrenes.
PM
Top
Bessart
Postuar nė: 19.10.2009, 22:03
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 20077
Bashkangjitur: 25.01.2009 Citim (PIRANASS @ 19.10.2009, 18:55)
Qmimi per nje vit eshte 1350 euro.
Paguhet me 4 keste.

Cdo tre muaj pagun.LLogarite 1350 pjestim ne 4.

paq fat ne AAB.

Faleminderit "PIRANASS"
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 20.10.2009, 10:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009NUk do te te preferoja universitetet private,por ti vec e paske zgjedhur kete problem dhe suksese ne te ardhmen,edhe pse ketu e ke te sigurte diplomen dhe nje note mesatare te larte!!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Bessart
  Postuar nė: 20.10.2009, 16:04
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 20077
Bashkangjitur: 25.01.20091. Nuk po shkoj me studju per me marr ni leter (se me pak pare qat leter e merr kurr pa shkel ne Universitet) po aty po shkoj me msu diqka.

2.Sa per diplom qe eshte e sigurt (ti qysh po thu) apet ma sigurt e ki ne UP per diplom se i jep do lek^ edhe per dy dite e ki n'dore.

3.Kushtet jane 100% ma te t'mira per studime ne privat (AAB nkit se per tjerat nuk e di)

4. Cilsia e studimeve eshte ma e mire se ne UP per arsyje se ne privat profa ligjeron para 60-70 studentatve ndersa ne amfiteatrin e madhe te juridikut ne UP ligjerohet para 1000 studentave edhe nuk dihet ka sa po shkon.

5. Shumica e profave ne UPu kerkon prej studentave qe me ble libren e tyne ose nuk mujn me jep provimin 5 vjet.

si permbyllje veq a je qaj qe mson se pak ka rendesi a je ne UPrivate.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio