Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fan Noli Dhe Mitrush Kuteli Tani Nė Pulla Postale
Sqaruesi
Postuar nė: 20.10.2007, 15:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 149
Antari Nr: 8745
Bashkangjitur: 03.08.2007Ja pra me ne fund u be dicka ne lidhje me artiste, dhe besoj se ky do te jete nje shembull.Qe ne kontinuitet do te vazhdojm te bejme dicka per artistet tane te medhejn si letrar, shkenctare, kengetare te mirefillte etj!!!


----------------------------------------
Fjalet e keqedashesit jane si qymyri, qe edhe po s' te dogjen , te nxijne.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio