Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> kur per here te fundit?
Hornets
Postuar nė: 07.11.2009, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009kur dhe pse keni qajtur per here te fundit?nese deshironi te tregoni jeni te mireseardhur,

nuk eshte e obligueshme, nese nuk ju pelqen tema mos repliko hiq


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 07.11.2009, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009po ja filloj une, para 2 minutave


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 07.11.2009, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009ehehhehe jo bre tem e mir smil4a8acf686328f.gif
Per her te fundit kam qajt para 2 ore...arsyja "Nervoza"....
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 07.11.2009, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009eddhe burrat qajne

mos tju vjen marre prej gocave ne forum, qeluni qeluni


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 07.11.2009, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Hornets @ 07.11.2009, 01:23)
eddhe burrat qajne

mos tju vjen marre prej gocave ne forum, qeluni qeluni

Jo bre hiq mos kallxoni se ju jeni bura ju kur nuk qajni qfarti heheheheh(veq mos mujshi) smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
INNA
Postuar nė: 07.11.2009, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008po kom kajt para nja 1 ore qeshtu (se kesh norvoz shummm)
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 07.11.2009, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Hornets @ 07.11.2009, 01:23)
eddhe burrat qajne


vaji i burrit eshte kenga smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
packs
Postuar nė: 07.11.2009, 00:28
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Kur e pashe titullin e temes , ishte duke me kape infrakt se a po din... smil3dbd4daabd491.gif
..A me qajte ? Kam qajte para dy ore, sepse nje shok e kishte thy kemben me skateboard dhe mu dhimb se e dua.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 07.11.2009, 00:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (packs @ 07.11.2009, 01:28)
Kur e pashe titullin e temes , ishte duke me kape infrakt se a po din...

une sjam ka e di a smil4a8ad8521bc6f.gif me me tregu.? smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
genc gashi
Postuar nė: 07.11.2009, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006 Citim (packs @ 07.11.2009, 01:28)
Kur e pashe titullin e temes , ishte duke me kape infrakt se a po din... smil3dbd4daabd491.gif

Une po dije po ti a po din se... Une do e mar temen ashtu sic me konvenon mua. Per here te fundit para 1 jave.


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
packs
Postuar nė: 07.11.2009, 00:31
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Revolucionari @ 07.11.2009, 01:29)
une sjam ka e di a smil4a8ad8521bc6f.gif me me tregu.? smil4a8ad6df85dde.gif

Po smil4a8acf4d179b2.gif
A po din..?


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
DonDevil
Postuar nė: 07.11.2009, 00:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2653
Antari Nr: 19432
Bashkangjitur: 12.01.2009Une shum rall qaj,teper rall vetem ne raste te vecanta kur metvertet nuk mund te ngrihem ne kemb moralishte,ather kur gjithcka eshte ngateruar dhe nuk mund ta gjej piknisjen e ndyshimit ..
Qaj shum rall,mirpo shpesh here nuk me ze gjumi qendroj me ore te tera duke menduar gjithashtu edhe shpesh here ndihem ne siklet,mirpo duroj dhe nuk qaj sepse kur qaj e urrej veten dhe athere lutem te Zoti yne i Madh dhe pendohem per gabimet dhe kur nis e mendoj se sa e tmershme eshte kjo bot ather nuk me jetohet dhe per kete shkak i largohem qarjes dhe ndijesise sentimentale!! Hmm shoh qe forumistat qajkan shpesh ..
- A thua valle qarja eshte vyrtyt i njeriut te dobet ?!...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga DonDevil nė 07.11.2009, 00:36


----------------------------------------
Silent!
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 07.11.2009, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (packs @ 07.11.2009, 01:31)
Po smil4a8acf4d179b2.gif
A po din..?

aha , pak si smil3dbd4d6422f04.gif pak si smil3dbd4ddd6835f.gif pak si smil3dbd4dbc14f3f.gif


prap spo e di smil4a8acf7ea6a39.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 07.11.2009, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Me mir s`po fole .


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 07.11.2009, 00:34
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (genc gashi @ 07.11.2009, 01:30)
Une po dije po ti a po din se... Une do e mar temen ashtu sic me konvenon mua. Per here te fundit para 1 jave.

Tema, edhe pse me nje titull paksa provokativ por ama senzacional , eshte mjaft e qartesuar per cka behet fjale. E, fjalet qe shkrujta une, ishin krejt te castit.
Moti nuk paske qajte ti smil4a8ad6df85dde.gif , a e pe , une para dy ore.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio