Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (14) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ngjarjet e ditės nga bota-Fotografi
Sybella
Postuar nė: 07.11.2009, 21:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Nė kėtė temė do tė sillen pėr ēdo ditė fotografi qė shėnojnė ndonjė ngjarje nga bota.
----------------------------

7-11-2009

Fotografi e jashtme

Lalgarh, Indi.

Sikur tė mos kishte ndodhur gjė, kalojnė kėta biēikletistė pranė 3 kufomave tė shtrira nė mes tė rrugės tė fshatit Kusbani, tė cilėt u vranė. Rreth 170 kilometra nė perėndim tė metropolės Kalkuta ndodhin ēdo ditė trazira midis rebelėve dhe policisė, pasojat e sė cilave i bart popullata civile. Shkaku pėr kėtė ėshtė ofensiva e planifikuar e qeverisė kundėr kryengritėsve maoistė.

stern.de

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 07.11.2009, 21:31


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 07.11.2009, 21:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009ia ke filluar mbare sybella. na trishtove


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 07.11.2009, 21:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008si gjithmon sybella me tema te qelluara... smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 07.11.2009, 21:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.20087/11/2009

Pritja e dimrit nė Siberi

Fotografi e jashtme

Krasnoyarsk, Rusi. Siberianėt i gėzohen dėborės lakuriq dhe ,siē shihet, lumturinė e tyre pėr ardhjen e dimrit e festojnė duke u „larė“ nė dėborė e nė lumin Jenissei nė njė temperaturė prej 17 gradė Celsius.


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 07.11.2009, 22:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Hajt medet hajt cka nuk ka ne kete bote...


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 07.11.2009, 22:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008"Slifate" ne Sheshin e Kuq ne Moske

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
Hornets
Postuar nė: 07.11.2009, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (Painkiller @ 07.11.2009, 23:53)
"Slifate" ne Sheshin e Kuq ne Moske

Fotografi e jashtme

ku i paskan mjekrat keta?


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 07.11.2009, 22:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008se kuptoj pse duhen te kene mjekra?


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
Sybella
Postuar nė: 07.11.2009, 23:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Protestė nė Hungari

Fotografi e jashtme

Kėshtu protestuan mė 5 nėntor 2009 fermerėt hungarez para Ministrisė sė bujqėsisė nė Budapest kundėr ēmimeve tė ulėta dhe importeve tė lira nga BE-ja.


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 07.11.2009, 23:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (Sybella @ 07.11.2009, 22:30)
Nė kėtė temė do tė sillen pėr ēdo ditė fotografi qė shėnojnė ndonjė ngjarje nga bota.
----------------------------

7-11-2009

Fotografi e jashtme

Lalgarh, Indi.

Sikur tė mos kishte ndodhur gjė, kalojnė kėta biēikletistė pranė 3 kufomave tė shtrira nė mes tė rrugės tė fshatit Kusbani, tė cilėt u vranė. Rreth 170 kilometra nė perėndim tė metropolės Kalkuta ndodhin ēdo ditė trazira midis rebelėve dhe policisė, pasojat e sė cilave i bart popullata civile. Shkaku pėr kėtė ėshtė ofensiva e planifikuar e qeverisė kundėr kryengritėsve maoistė.

stern.de

Kjo nuk osht njerzore oooo zot. Kajher kafshet me duken ma te mencur se disa njerz ncncncncn


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 07.11.2009, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Njė kafshė mė ndyshe?!

Fotografi e jashtme

Menduat se ēfarė kafshė mund tė jetė kjo tani?
Mos u hamendni mė tepėr! Ėshtė vetėm njė arushė pa qime.
Kjo arushė e quajtur Dolores, vuan nga njė sėmundje gjenetike akoma e pahulumtuar, nga e cila sėmuren vetėm arushat dhe ėshtė fotografuar nė kopshtin zoologjik ne Lajpcig tė Gjermanisė.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 07.11.2009, 23:54


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 07.11.2009, 23:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008fotografi interesante , kjo me arush a esht e sodit :o


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 08.11.2009, 00:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Route.007 @ 08.11.2009, 00:58)
fotografi interesante , kjo me arush a esht e sodit :o

Ėshtė e 3 nėntorit. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
packs
Postuar nė: 08.11.2009, 00:31
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Eh, kjo qenka tema qe do kenaqem. Prej neser do jeme pjesemarrese e rregullt smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 00:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Fotografi e jashtme

Ne Detroit per Halloween


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Faqe: (14) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio