Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (14) « E para ... 12 13 [14]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ngjarjet e ditės nga bota-Fotografi
Princo
Postuar nė: 12.12.2011, 09:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Fotografi e jashtme

Kush o Ekstremist - Shikoni foton ne Mitrovicė - Priftat apo ne Muslimanet

Fytyra e vėrtetė e barikadave, qė nuk guxon tė aktualizohet, dhe tė bėhet temė nė media !!!

Mediat tona nuk kan kohė tė flasin pėr kta Krishter Extremist
Mediat tona fyejn shqiptarėt pėr shkak pėrkatėsis Islame qė kan


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
shqipstar
Postuar nė: 15.12.2011, 21:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 240
Antari Nr: 13436
Bashkangjitur: 05.02.2008Hillary Clinton dhe Atifete Jahjaga

..kush mundet me dit se cka i thot Hillary Atifetes.. :P

Fotografi e jashtme
PMEmail Poster
Top
packs
Postuar nė: 15.12.2011, 21:53
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (shqipstar @ 15.12.2011, 22:46)
Hillary Clinton dhe Atifete Jahjaga

..kush mundet me dit se cka i thot Hillary Atifetes.. :P

Fotografi e jashtme

Fillimisht kjo foto ne asnje gazete apo reviste nuk eshte zgjedhur si "foto e javes" andaj ta bashkova ketu me temen qe duhet, se madje fotoja u ba dje. smil3dbd4e5e7563a.gifFotoja nuk ka asgje qesharake sipas mendimit tim dhe eshte bere gjate vizites se Jahjages ne SHBA, ku edhe po qendron ende.


Shume FANI. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ßina
Postuar nė: 15.12.2011, 21:54
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (shqipstar @ 15.12.2011, 22:46)
Hillary Clinton dhe Atifete Jahjaga

..kush mundet me dit se cka i thot Hillary Atifetes.. :P

Fotografi e jashtme

Hillari: Oj Atifete a din qe ngushte i kena punet?

Atifetja: Pse oj Hillari cka u bo?

Hillari: Jo kurgjo, veq thash.smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 31.01.2012, 00:02
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Fotografi e jashtme

S'eshte ndonje lajm, por e pashe ke nje faqe ne facebook, dhe mendova te ndaj nje moment "shqiptar" nga El Classico ne Camp Nou


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Faqe: (14) « E para ... 12 13 [14]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio