Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (14) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ngjarjet e ditės nga bota-Fotografi
PRADA_
Postuar nė: 08.11.2009, 02:07
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Macja mė e madhe nė botė

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Njė palestinez i riparon dėmet e bėra nė murr nga ofenziva izraelite nė Rripin e Gazės

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Ushtarė rusė qė pėrkujtojnė Luftėn e Dytė Botėrore

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
packs
Postuar nė: 08.11.2009, 02:13
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Fotografi e jashtme

Lavabo interesante nė Kinė


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 08.11.2009, 02:14
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.200903/10/1952 Prova e parė e bombės atomike nė Angli u bė nė ishullin Monte Bello.

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Njė nxėnėse palestineze duhet tė kalojė nėpėr kėtė turmė ushtarėsh izraelitė pėr tė arritur nė shkollė.

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Njė balenė gjigande e kapur nė Filipine

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Kryeministri i Maldiveve duke mbajtur Mbledhjen e Qeverisė nė thellėsi oqeanike

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Treni del nga binarėt nė Indi dhe shkakton dėme tė mėdha popullsisė

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 08.11.2009, 02:23
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Protesta kundėr vrasjes sė delfinėve nė Madrid

Njė aktiviste e tė drejtave tė shtazėve, e mbuluar me ngjyrė tė kuqe mbi njė pėlhurė tė bardhė – qė duket sikur flamur japonez – proteston kundėr vrasjes sė delfinėve nė Madrid

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 08.11.2009, 02:26
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Shfaqja me cigare e njė personi gjatė karnavalit Popo

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Pamje pas njė zjarri qė kaploi njė krahinė afėr Sao Paolo-s

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 08.11.2009, 02:28
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Nė Bulgari 2 centrale tė atomit

Bulgaria sė bashku me Rumunin nė lumin Tuna tė qytetit Belene vendosėn themelin e dytė tė central tė rri bėrthamorė pėr energji.

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 08.11.2009, 02:29


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Tunel nė Nju Delhi

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 08.11.2009, 02:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Pula qė presin pėr pėrpunim nė Parma tė Italisė

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Faqe: (14) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio