Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lorik Cana i adhuruar nga femrat
Lexo
Postuar nė: 09.11.2009, 14:17
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Menaxheri i Lorik Canės nė ekipin anglez ku ai aktivizohet Sunderland, Steve Bruce, e ka quajtur kosovarin si njė djalė inteligjent, tė pashėm dhe i cili ka njė mori fansash tė gjinisė femėrore.

Pasi ka shprehur admirimin pėr lojėn e tij, britaniku ka thėnė se ai ia ka lakmi Canės pėr faktin se ai ka njė numėr tė madh fansash, veēanėrisht femra.

"Njerėzit pyesin se pse e kam bėrė atė kapiten, por ju duhet vetėm ta pėrcillni atė pėr tė kuptuar se ēfarė ai i jep ekipit. Ai ėshtė njė djalė inteligjent, i pashėm dhe ka njė klub tė madh fansash, veēanėrisht nė mesin e femrave", ka thėnė Bruce.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
BalanCe
Postuar nė: 09.11.2009, 17:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1303
Antari Nr: 22577
Bashkangjitur: 14.06.2009Nuk e mohoj kėtė....=)=)


----------------------------------------
♥ . ♥
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 09.11.2009, 17:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Me te drejte eshte kjo,eshte futbollist i mire,keshillues i mire bashkelojtareve,kapiten ideal,dhe gjahtar femrash.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 09.11.2009, 17:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Loriku ėshtė mbret, dhe mburje gjithsesi pėr cdo shqiptar!


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Insomnia_
Postuar nė: 09.11.2009, 17:57
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 48
Antari Nr: 23636
Bashkangjitur: 05.11.2009me te vertete ka stil.


----------------------------------------
YOU'LL NEVER WALK ALONE
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 09.11.2009, 20:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 09.11.2009, 20:15
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Lexo @ 09.11.2009, 15:17)
Ai ėshtė njė djalė inteligjent, i pashėm ...

Nje keso jam duke e kerku smil4a8ad6df85dde.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 09.11.2009, 20:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 09.11.2009, 20:22
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Trishtimi @ 09.11.2009, 21:17)
Fotografi e jashtme

Cili eshte Cana smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 09.11.2009, 20:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (packs @ 09.11.2009, 21:22)
Cili eshte Cana  smil3dbd4daabd491.gif

Ne mes

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Trishtimi nė 09.11.2009, 20:25


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
dasaaa
Postuar nė: 09.11.2009, 20:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (Trishtimi @ 09.11.2009, 21:13)
Fotografi e jashtme

smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 09.11.2009, 20:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Gjakovar mo,dihet ;)----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 09.11.2009, 20:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008 Citim (Trishtimi @ 09.11.2009, 21:24)
Ne mes

Fotografi e jashtme


weq shpinen ka po ja shoh pe paramenoj qysh o perpara smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
ar2yy
Postuar nė: 09.11.2009, 22:38
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008 Citim (New_Democrats @ 09.11.2009, 21:37)
Gjakovar mo,dihet ;)


Mos e perdor kete term ''Gjakovar'' se po i jep kahje tjeter djalit smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 09.11.2009, 22:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (AlbMuslim @ 09.11.2009, 23:38)
Mos e perdor kete term ''Gjakovar'' se po i jep kahje tjeter djalit smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Hehehe...termi GJAKOVAR,tregon se cfare vlere ka dal nga ai vend ;)


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio