Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lorik Cana i adhuruar nga femrat
ar2yy
Postuar nė: 09.11.2009, 22:47
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008 Citim (New_Democrats @ 09.11.2009, 23:39)
Hehehe...termi GJAKOVAR,tregon se cfare vlere ka dal nga ai vend ;)

Padyshim...
Shaka ishte, mik. Mburremi me nje djale si Loriku.
Fotografi e jashtme
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 10.11.2009, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008S'eshte keq, mire eshte duke ecur!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
thales
Postuar nė: 10.11.2009, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008I bukur ne kombinim pasurin dhe profesionin(fudbollist) kjo eshte deshira e cdo femre per te patur nje mashkull te ketill.


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 04.12.2010, 21:49
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010 Citim (ar2yy @ 09.11.2009, 23:47)
Padyshim...
Shaka ishte, mik. Mburremi me nje djale si Loriku.
Fotografi e jashtme

Shumė shumė mburremi, mjam mjaaaaaam... smil3dbd4ddd6835f.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio