Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mbyllet me “fitore” greva e studentėve tė Kamzės
Lexo
Postuar nė: 12.11.2009, 11:57
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Greva e studentėve tė Universitetit Bujqėsor tė Kamzės ka pėrfunduar mbrėmjen e shkuar. Vendimi erdhi pas ndėrhyrjes sė Ministrisė sė Arsimit, duke i dhėnė zgjidhje ēėshtjeve tė tyre.
Nė bazė tė marrėveshjes, tė gjithė studentėt do tė regjistrohen nė ciklin e dytė tė studimeve, pavarėsisht mesatares sė tyre.

Pėr kėtė arsye, Ministria e Arsimit ka propozuar njė projektligj nė qeveri pėr shtimin e numrit tė pranimeve tė studentėve qė ndjekin ciklin dy vjeēar.

Pėr mė shumė se njė javė 15 studentė tė ekonomisė dhe agrobiznesit nė Universitetin Bujqėsor tė Kamzės, protestuan pėr heqjen e kriterit tė mesatares pėr pranimet nė ciklin e dytė tė studimeve. /start/----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio