Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Closed TopicStart new topicStart Poll

> konga per luften e maqedonis
Shkupjane
Postuar nė: 17.08.2006, 11:19
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 2209
Bashkangjitur: 17.08.2006hallal ju koft per qat albumin e e sadik krasniqit met vertet e kishte qit nje kang te mir per kosoven sot ja kurr mka lan pershtypje te madhe me kan dal lotet allahu e meshiroft dhe ishallah me xhennetul firdauz i shperbleft deshmort!

kish pas bo mir ma shum qasi konga trimnis me qit se met vertet jan te mira!
PM
Top
webm
Postuar nė: 17.08.2006, 11:41
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (Shkupjane @ 17.08.2006, 12:19)
hallal ju koft per qat albumin e e sadik krasniqit met vertet e kishte qit nje kang te mir per kosoven sot ja kurr mka lan pershtypje te madhe me kan dal lotet allahu e meshiroft dhe ishallah me xhennetul firdauz i shperbleft deshmort!

kish pas bo mir ma shum qasi konga trimnis me qit se met vertet jan te mira!

Po ki disa kenge ketu: http://www.studentet.info/mydownloads-viewcat.cid-115.htm

Ndersa ne nderkohe do e begatojm me teper "fonoteken" tone, pasi qe jemi ne pritje te nje serveri te ri. Deri atehere do mundona me i dal ne krye keshtu.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio