Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ndihme
spartacus
Postuar nė: 23.08.2006, 08:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006pershendetje per te gjithe
desha vetem te dij se kur behet paraqitja e provimeve dhe me cilen date fillon afati i shtatorit ne USHT.

Me Respekt
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 23.08.2006, 12:08
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Momentalisht nuk kemi asnje lajmrim sa i Perket USHT-se dhe dates se provimeve. Por shpresojm se se shpejti do te kemi edhe lajmrime nga ky Universitet. Deri ateher te deshirojme caste te kendeshme.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
platinaa
Postuar nė: 23.08.2006, 13:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 142
Antari Nr: 2020
Bashkangjitur: 06.08.2006Hajt more shoki meso ti,se askush nuk ka mbet pa i paraqit provimet.Nejse te ju nuk di si eshte por ne Prishtine kur vjen koha me mar pare nuk te pyesin pse nuk i ke paraqit me kohe,sepse nje provim kushton 2 euro per paraqitje.
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLMSN
Top
blerim-blero
Postuar nė: 23.08.2006, 17:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006pershendetje

me fal shoki te kisha pat mundesi te tregojsha nuk e kisha lane,
po nuk pe di valla
mem ngu mu ti shkon e sheh valla patjeter duhet me i pat diku ne mur.
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
spartacus
Postuar nė: 23.08.2006, 18:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006ju falenderoj kolege te nderuar.. une momentalisht nuk gjendem ne tetove prandaj iu drejtova juve ne kete forum me shprese se ndonjeri din ndonje informate..
sidoqofte ju falenderoj dhe ju deshiroj caste te kendshme prane kesaj faqe
me respekt
PM
Top
webm
Postuar nė: 24.08.2006, 14:58
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Pershendetje.

Sapo isha rreth UTse edhe kishte lajmerim nga kryesia e USHT-se ku thonte qe:

- Paraqitja e provimeve do te jete nga 28.08.2006 deri ne 02.09.2006,
- Provimet do te jene nga 04.09.2006 deri ne 05.10.2006

Shpresoj qe te kem ndihmuar.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
spartacus
Postuar nė: 24.08.2006, 16:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006pershendetje z. Selmani
falemenderit shume per keto informata, me ke ndihmuar shume...
edhe nje here ju pershendes nga zvicra

Me Respekt
PM
Top
webm
Postuar nė: 24.08.2006, 17:07
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Me vjen mire qe munda te ndihmoj,...

Urime gjat provimeve te gjithe studenteve edhe ishalla i japin krejt :)

Suksese..


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio