Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mire se erdhet ne Atdhe, Projekt per khtimin e studenteve
NEWage
Postuar nė: 24.08.2006, 11:03
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 2344
Bashkangjitur: 24.08.2006Organizata GJENERATA RE SHQIPTARE nė bashkėpunim me rrjetin studentor ASAN, mė 30 gusht 2006, ora 18.00, tek salla e Kinemasė ( Qendra e Ndėrkombėtare e Kulturės, nė Tiranė) prezanton projektin “Mirė se erdhėt nė Atdhe”.
Janė tė ftuar studentė, gazetarė, intelektual, dashamirės, pėrfaqėsues istitucionesh dhe organizatash etj.

Kontakt
Mobile: 00355692967150
Email: albandaci@yahoo.com
albandaci@hotmail.com

PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 25.08.2006, 16:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006SUKSESE
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio