Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet

Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Muzika alternative
Brigita
Postuar nė: 27.08.2006, 11:16
Quote Post

Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 2407
Bashkangjitur: 27.08.2006

Ne kohe te fundit ne trojet shqiptare jane paraqitur grupe kualitative, dhe dita dites shtohet numri i atyre qe pelqejne muzike alternative. nje nder grupet qe me pelqejne shme ne kohe te fundit jane Asgje sikur dielli, Ultraband, kthjellu.
C ka mendoni ju per keto grupet?
pergjigjuni.
PM
blerim-blero
Postuar nė: 27.08.2006, 15:22
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006

Pershendetje Brigita per mendimin tim secila muzike e ka at fshehtesine e vet te cilen nuk mund secili njeri ta deshiroje,prandaj edhe une e them se ky grup eshte i mrekullueshem dhe fantastik andaj edhe u preferoje edhe te tjeret qe te ndegjojne nje muzike te tille.

PEACE
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
shqipe
Postuar nė: 28.08.2006, 13:48
Quote Post

Miku i ri
*

Postime: 4
Antari Nr: 2448
Bashkangjitur: 28.08.2006

Une do te kisha pas deshire qe te formohet nje top liste ketu ne forum dhe te votohet grupi me i mire apo hiti i javes. ekam degjuar ultrabandin mire jane bejne muzike moderne ,por nuk duhet shume kaqe reklame.
PM
agroni_te
Postuar nė: 29.08.2006, 10:56
Quote Post

Miku i ri
*

Postime: 3
Antari Nr: 2469
Bashkangjitur: 29.08.2006

Ta them te vereten me pelqene muzika elektro, dhe muzika alternative. dhe shume me pelqen nadir iseini&ultrabandi nga gostivari. jo pse jam nga tetova, qytet kujshi me gostivarin , por jam fanse i kesaj muzike.
PM
ADELINA-SHKUP
Postuar nė: 29.08.2006, 17:04
Quote Post

Miku i ri
*

Postime: 2
Antari Nr: 2481
Bashkangjitur: 29.08.2006

Tung.Mendoj se ultrabandi eshte nje band qe ekopjon depeche mode, dhe mua sme pelqena aspak , as grupi depeche mode aqe me pak ultrabandi, e kam degjuar kete fare ultrabandi te radio kosova, dhe radio blue sky. bejne muzike elektro . mua sme pelqene.
PM
SySTeM_oF_A_DoWn
Postuar nė: 09.10.2006, 14:29
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Postime: 234
Antari Nr: 1009
Bashkangjitur: 12.04.2006

Per ket bendi qe po e permendni ULTRABAND spasna ndegju per ket bend ...ende skam ndegju per ekt bend ...ndoshta do ti vi rendi ta ndegjoj ..edhe shpresoj...

Kurse ASD -Asgje Sikur Dielli ..jan nji bend perfekt per mendimin tim jan shum te mir ....me pelqejn shum....

----------------------------------------
RockMetal4ever
PM
fish_hook
Postuar nė: 18.08.2009, 21:38
Quote Post

Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Postime: 29
Antari Nr: 23184
Bashkangjitur: 18.08.2009

Citim (ADELINA-SHKUP @ 29.08.2006, 18:04)
Tung.Mendoj se ultrabandi eshte nje band qe ekopjon depeche mode, dhe mua sme pelqena aspak , as grupi depeche mode aqe me pak ultrabandi, e kam degjuar kete fare ultrabandi te radio kosova, dhe radio blue sky. bejne muzike elektro . mua sme pelqene.

New Wave
Synthpop
Electropop
Alternative dance janč Depeche Mode..English electronic band..Anglezčt kanč muzik t mirč & čshtč e včr8 se kosovart kopjojn..pčrshkak se Anglezčt e kultivojnč shumč muzikčn jokomerciale/art
PM
Cusack
Postuar nė: 18.08.2009, 22:25
Quote Post

Carpe Diem

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006

Meqe jemi ke muzika Alternative, po ju sjell ketu kengen Violet nga Courtney Love. Eshte nje nga kenget e mia te preferuara te Rokut Alternativ.

Hole - Violet

----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio