Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Work & Travel Nė Shba, Njoftim rreth konkursit...
webm
  Postuar nė: 01.03.2006, 12:34
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim
UNIONI i STUDENTĖVE & YMCA.SEEU

YMCA, Oranizatė Joqeveritare Amerikane dhe US shpallin KONKURS pėr programin WORK & TRAVEL nė SHBA, pėr 3 muajt veror.

Lusim studentėt e interesuar qė tė lajmėrohen nė zyrėn e YMCA-sė nė 400.01. DEADLINE ėshtė deri mė 03.03.2006

Tė interesuarit pėr aplikim do tė intervistohen nga drejtori ekzekutiv z.Murat Bajrami, nė zyrėn e YMCA-sė mė datė 03.03.2006 ( e premte) ora 12:00.

Faleminderime.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio