Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> pershendetje dhe nga une, rebelja
rebelja
  Postuar nė: 29.08.2006, 20:19
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 2486
Bashkangjitur: 29.08.2006pershendetje dhe nga une rebelja
hajde hidhuni do me uroni mire se ardhjen opo cfar? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 29.08.2006, 22:02
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Para se te te them mir se erdhe me fal qe te them se ke hyre me kepuce ketu. Do te ishte mire ti nxjerish jashta forumit:)

Nje here nuk e dim nga na vin nga na shkon kush je cfar je si quhesh me cmeresh me cfar smeresh cfar ke hobi cfar ke inat meresh apo jo me politik, ndegjon Tallava apo Hause muzik vesh minifunde apo pantollona na thuaj ateher dicka prej ketyre qe e pikturojn REBELEN


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
rebelja
Postuar nė: 30.08.2006, 19:37
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 2486
Bashkangjitur: 29.08.2006ehu ku di une gjithe ato gjera lal smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
sikur te me imagjinoni ashumjam smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 30.08.2006, 20:00
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Mire se erdhe ne sofren studentore


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
blerim-blero
Postuar nė: 30.08.2006, 22:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Pershendetje Znj.Rebele mir se na kini vini ju uroj nje mirseardhje ne kete forum dhe gjithashtu nje aktivitet te mbare.

PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
vuli
Postuar nė: 20.11.2006, 22:09
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 4101
Bashkangjitur: 18.11.2006tungi si jeni a jeni mir si ja kaloni .un jam vullneti nga presheva jam ne vitin e pare ne UEJL .tungi ta gjitheve
PMMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 20.11.2006, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje ty mir se ke ardh te deshiroj te kalosh shum mir ne ket forum ciaooooo
PM
Top
Alkatos
Postuar nė: 08.02.2008, 13:25
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 34
Antari Nr: 13006
Bashkangjitur: 21.01.2008Mir se
keni ardh ketu ne boten e dituris
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 08.02.2008, 18:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007Mire se erdhe ktu! Uroj qe te kalosh mire!

Per me teper: pajtohem me filozofi-n!


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio