Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ceshtja Kombetare dhe Studentet, Ceshtja Kombetare dhe Studentet
Shkupi007
Postuar nė: 29.08.2006, 21:31
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 2488
Bashkangjitur: 29.08.2006pershndetje te nderuar student. Ju pershndes un shkupi007 ju deshiroj mireseradhje ne vitin e ri akademik dhashte Zoti qe provimet nese MESONI keni dituri, e dhashte zoti sa me PAK KORUPSION E NEPOTIZEM.
studentet si promotor kryesor te ceshtjeve kombetare. Sa studentet Shqiptar e duan Shqiperin dhe popullin Shqiptar? Ju lutem te gjith ata qe shkruajn apo replikojne te jen sa me korekt? flm per mirekuptim
PM
Top
Drini
Postuar nė: 29.08.2006, 21:42
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 593
Bashkangjitur: 31.03.2006Shkupi007

Pershndetje shkupi007, edhe pse nuk ju njoh shpresoj te flasim realitetin. Shpresoj se e ardhmja e afert do te na bashkoj te gjithe shqiptareve kudo qe jan. Sa i perket temes qe keni hapur pikerisht kam respekt per temen qe keni hapur ju i nderuar. Studentet ne pergjithesi jane me te vertet mjet qe levizin qeshtjet e medha duke mos analshkaluar edhe qeshtjen kombetare. Pavarsisht si do ta kuptojne studentet temen tuaj mendoj se eshte teme shum e ndjeshme dhe prek thelle ndjenjat e cdo njeriut qe ne venet e tij rrjedh gjak shqiptari. pikerisht i nderuar jetojm ne nje bote te atille dhe cdo gje eshte e lidhur ngushte per interes-kariere. Mendoj se shum student do ta gjejn veten ne keto reshta. Student te qeshtjes Shqiptare dhe studentet e KARIERES. Andaj te jeni te bindur se shum pak nga ne studentet punojme per qeshtjen kombetare. Njeher neve na duhet te mesojme si alternative e vetme per te punuar per kete qeshtje qe eshte hyjnore. Respect per ju i nderuar.
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 29.08.2006, 22:16
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Shqiperin si pik e pare e nderoj si shtet shqiptar dhe asgje me shume pasi i takoj popullit shqiptar ne Maqedoni, dhe si e dyta eshte, se cili njeri apo thene cili student nuk e don vetveten andaj pyetja juaj me duket e pa vend ne komunitetin e studentve shqiptar

Sa student e duan popullin Shqiptar? a nuk eshte e kot kjo pyetje?----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 30.08.2006, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006pershendetje

teme jo pak e qelluar
te ju them te drejten sa her qe kaloj kufirin dhe hy ne Shqiperi dicka sikur me letohet trupi, sikur dicka nga trupi im e perpin toka...nuk e di pse ndodh keshtu por nuk eshte njejte kur hy ne Kosove...ndoshta pse ende eshte ne nje situate pushtimi pamar parasysh qe tash pushtyesi eshte me ndryshe.....

Keshtuqe me rendesi per ne eshte qe se paku nje pjese te tokave i kemi te cliruara sepse ka vende dhe popuj qe jane shume me rende se ne dhe ata per te bere dicka si UCK apo UCPMB e kane shume shume shume me veshtire

suksese


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio