Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sa Do TĖ Durojne Shqiptaret E "maqedonisĖ", MJAFT MĖ!!!!!!!!!!
EAGLE_1_
Postuar nė: 08.11.2007, 20:36
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 10808
Bashkangjitur: 08.11.2007[B]
Kemi duruar mjafte ,po na vrasim ate qe po ja dhurojne me te shtrejten popullit shqiptar ata po e sacrificojne jeten e tyre qe ne te jetojme te lire ,e partite "tona" po i qujne gangstera e terrorista.....
shkau po na vran magjupet e "maqedonise" po na vrajn e ne po rrijme me duart ne xhep....une personalisht do te bej qdo send prej gyrbetit qe AKSH ose qdo Shqiptar qe ja kthen pushken sllavėve ...jam antar i FBKSH dhe ju jap donacionet rregullisht.......
.
.
.MIQET MBANI AFER KURSE ARMIQET MA AFER ME THIKE NE FYT
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 08.11.2007, 21:17
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006EAGLE

Nese e ka Al-sat athere do shohesh cka deklarojn fshataret per AKSH dhe Gafurr Adilin. Nuk di a do e kapesh edicionin e AL-SAT per IRJM. Ather do te kuptosh se te njejtat fjal do vlejn dhe per ty.


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
EAGLE_1_
Postuar nė: 08.11.2007, 21:26
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 10808
Bashkangjitur: 08.11.2007tung ilirshabani
me vjen keq por nuk shikoj shume tv...por kjo qe ndodhi ne fshtrat e tetoves me ka sqetsuar shume....a sa per qe alsat se qka deklaruar per AKSH nuk ka se qka te kundervijet ....ata jane vllezerit tane qe po mundohen te na japim lirin neve ate liri qe na takon
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 08.11.2007, 21:34
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006EAGLE shiko incizimin e par ketu ne video qe eshte ne forum dhe do degjosh cka thot banori i fshatit....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Sqaruesi
Postuar nė: 08.11.2007, 22:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 149
Antari Nr: 8745
Bashkangjitur: 03.08.2007Shqiptaret e Maqedonis dhe anembane ku ndodhen per nga natyra jane mjaft te durueshem.Por kur vjen puna te mbrojn dinjitetin kombetar dhe flamurin nen te cilin jemi ngrohur pergjat shekujve nuk e kursejn jeten e tyre.


----------------------------------------
Fjalet e keqedashesit jane si qymyri, qe edhe po s' te dogjen , te nxijne.
PM
Top
arniti
Postuar nė: 08.11.2007, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006 Citim (EAGLE_1_ @ 08.11.2007, 20:36)
[B]
Kemi duruar mjafte ,po na vrasim ate qe po ja dhurojne me te shtrejten popullit shqiptar ata po e sacrificojne jeten e tyre qe ne te jetojme te lire ,e partite "tona" po i qujne gangstera e terrorista.....
shkau po na vran magjupet e "maqedonise" po na vrajn e ne po rrijme me duart ne xhep....une personalisht do te bej qdo send prej gyrbetit qe AKSH ose qdo Shqiptar qe ja kthen pushken sllavėve ...jam antar i FBKSH dhe ju jap donacionet rregullisht.......
.
.
.MIQET MBANI AFER KURSE ARMIQET MA AFER ME THIKE NE FYT

Jep jep donacione regullisht se per donacionet formohen grupe te ndryshme dhe japin deklarata kinse per popull me e dite se cfar njerez jane ato !!!!!!
PM
Top
dj_style
  Postuar nė: 09.11.2007, 12:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006 Citim (EAGLE_1_ @ 08.11.2007, 20:36)
[B]
Kemi duruar mjafte ,po na vrasim ate qe po ja dhurojne me te shtrejten popullit shqiptar ata po e sacrificojne jeten e tyre qe ne te jetojme te lire ,e partite "tona" po i qujne gangstera e terrorista.....
shkau po na vran magjupet e "maqedonise" po na vrajn e ne po rrijme me duart ne xhep....une personalisht do te bej qdo send prej gyrbetit qe AKSH ose qdo Shqiptar qe ja kthen pushken sllavėve ...jam antar i FBKSH dhe ju jap donacionet rregullisht.......
.
.
.MIQET MBANI AFER KURSE ARMIQET MA AFER ME THIKE NE FYT

Ska nevoj ta angazhohesh nga gurbeti per luft, se lufta nese behet behet ktu jo ne gurbet, nese deshiron luft mere familjen dhe eja ben luft ketu se ketu vetem zona lufte jemi tuj shpall tjeter sen asgje.

KETU tek ne ska luft ketu ka aksioine policore qe duan te kete rend, qetesi dhe stabiletet ne kete shtet dhe pajtohem plotesisht me vendimin e mare nga qeveria. ( me vjen shume keq qe ka njerez qe sduan te ket regull, kontribuojne vetem nne keqsimin e situates ne kete shtet).

EAGLE me nje fjale ska nevoj te kontribohet per luft se lufta nuk sjell asgje te mire(vetem viktima), por shiqu kontribo per dicka tjeter qe eshte e nevojshme, sepse a e sheh se cfar mjerimi jemi, se nuk i kuptojme gjerat sic duhet, por si na vjen mire neve(kjo eshte shume me keqe), keto luftra na mbyten krejt, sna len asnje hap para te ecim.PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio