Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cila ryme muzikore eshte ryma moderne muzikore
liridona_
Postuar nė: 30.08.2006, 11:11
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 2494
Bashkangjitur: 30.08.2006Me interesone te dije nga studentet se cila eshte ryma muzikore me moderne dhe me kualitative. Une personlaisht degjoj rymen muzikore te quajtur GRUNGE.
PM
Top
SySTeM_oF_A_DoWn
Postuar nė: 09.10.2006, 14:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 234
Antari Nr: 1009
Bashkangjitur: 12.04.2006liridona_ paske nji pasqyr te mir te muzikes.....

ma kualitative edhe ma artistike eshte Rock muzika ...dhe rrymat e saj?


----------------------------------------
RockMetal4ever
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 10.10.2006, 14:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Pershendetje

Per mendimin tim rryme moderne ka muzika RAP-Hip-Hop.

pasi ne raste te caktuara flitet per realitetin.

Suksese
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
starja
Postuar nė: 31.12.2007, 20:49
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 12426
Bashkangjitur: 31.12.2007R'n'B


----------------------------------------
User posted imageUser posted image
PM
Top
ciny
Postuar nė: 10.01.2008, 23:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 12681
Bashkangjitur: 10.01.2008liridona mua me pelqen rock edhe me duket esh nje nder muzikat me te mira nga ciny student nga prizreni pershndetje per ty dhe gjith stafin
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 11.01.2008, 00:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007ROCK dhe JAZZ ketoo jane zhanret me te mira...
Zhanre te pa vdekura...


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 14.01.2008, 07:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008un mendoj qe hip-hop rock jan rryma moderne


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio