Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kerkoj informata per Kolegjet ne SHKUP
aristoteli
Postuar nė: 30.08.2006, 20:49
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Nese ndonjeri din ndonje Informat per Kolegjet ne SHKUP, ai Amerikan per ekonomi Jahja Kemal dhe disa te tjer por me intereson pagesa dhe ku mund te gjej informata tjera ne lidhje me keto Universitete Private.

Vetem mos me shkruani te shkoj ne SHKUP!

Ndonje adrese te internetit


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Uki
Postuar nė: 31.08.2006, 14:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 233
Antari Nr: 2386
Bashkangjitur: 26.08.2006Ce disa informata ne lidhje me kolegjet ne Maqedoni.

Jahja Kemal
bul.Aleksandar Makedonski 22, Skopje, (02)3172855
web: www.yahyakemalcollege.com
email: ykemal@mol.com.mk

Nova-American High School (Nova-Amerikanska Gimnazija)
Praska b.b.(pozadi TC Olimpiko), Skopje, (02)3076299
web: www.nova.edu.mk
email: info@nova.edu.mk

QSI - International Private Shool (QSI - Internacionalno privatno uciliste)
Ilindenska b.b., Skopje, (02)3067678
web: www.qsi.org
email: skopje@qsi.org


American International School in Macedonia (Amerikansko internacionalno uciliste na Makedonija)
Makedonija 51, Skopje, (02)3223790
web: www.aism.edu.mk
email: aism_skopje@yahoo.com


ESP
Makedonija 11-1/8, Skopje, (02)3129881
web: www.esp.com.mk
email: esp@esp.com.mk


American School (Amerikansko uciliste)
Nikola Parapunov b.b. (zgrada Makoteks), skopje, (02)3063265


International High School
Gjuro Gjakovic 64, Skopje, (02)3232450
email: ihs@mt.net.mk
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 31.08.2006, 15:45
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Te falemenderoj z.Amir per ndihmen megjithat une kerkoj Universitete Private te Londres, Amerikes me duket se tani do te hapet nje ne SARAJ por i kam pare edhe ne SHkup disa reklama por smundem me gjet adresat.
----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio