Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Si ju duket muzika ne SHQIPERI?, Muzika po peson nje progres apo regres..
dj_arsen
Postuar nė: 31.08.2006, 20:32
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 2526
Bashkangjitur: 31.08.2006Nqs do te merrni mendimin tim, une jam per nje muzike qe po perparon gjithmone e me shume. Duke pare dhe kenget por dhe kengetare qe sa po vine e po rriten dhe permisohen, nuk mund te thuah gje tjeter. Pastaj le te mos zeme ne goje muziken e mixuar ne te gjithe vendin qe permisohet cdo min. Do ju lutesha qe dhe ju te jepnit mendimin tuaj per kete teme ose per ndonje gje cfare iu duhet se mos iu ndihmoj. Me respekt Dj Arsen.

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio