Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Genc Polo Ne Uejl
webm
  Postuar nė: 02.03.2006, 10:23
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Me datė 2 Mars 2006, Ministri pėr Arsim dhe Shkencė i Republikės sė Shqipėrisė, Z. Genc Polo do tė vizitojė UEJL. Vizita e tij do realizohet nė UEJL, me fillim nė ora 15.45 min. Ministri Polo, do tė jetė i shoqėruar nga delegacioni i tij treanėtarėsh si dhe nga Ministri pėr Arsim dhe Shkencė i R Maqedonisė, Z. Aziz Pollozhani.

Ministri Genc Polo, me kėtė rast do tė vizitojė edhe ekspozitėn nė pikturė dhe grafikė, qė hapet po tė njėjtėn ditė ( nė Language Centre, nė 1000,00). UEJL ka financuar pėrgatitjet e kėsaj ekspozite , autorė tė sė cilės janė 9 artistė tė Shoqatės sė Artistėve Figurativė tė Tetovės.

Jeni tė mirėseardhur,


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio