Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ministrat shqiptarė nė Qeverinė e RM-sė!
Terroristi
Postuar nė: 31.08.2006, 21:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
xami
Postuar nė: 31.10.2006, 19:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 114
Antari Nr: 3468
Bashkangjitur: 20.10.2006JANE PER HUMOR
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 31.10.2006, 23:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Ministrat shqiptare ne qeverine e qytetarit Gruevski jane hije dhe vegla argetimi per maqedonet!

PM
Top
spartacus
Postuar nė: 01.11.2006, 09:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006tung terroristi
a ka mundesi me me tregu se cka do te thote ajo shkurtesa qe e perdorni Ju SHIK
me respekte
PM
Top
fotoni
Postuar nė: 01.11.2006, 18:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005Ne emer te Kombit, kunder Kombit. Participuesit shqiptare ne Qeverine e Gruevskit me bindshem se kurre kane deshmuar se Intresi Kombetar eshte vetem mjet, per t'i sherbyer nje force te erret e cila dirigjon me te gjithe ne....
PMMSN
Top
xami
Postuar nė: 07.11.2006, 20:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 114
Antari Nr: 3468
Bashkangjitur: 20.10.2006Pak ma i sukseshem eshte treguar minitsri i arsimit dhe shkences i cili ne menyre shume te ligjshme(sipas tij) e ka shkarkuar rektorin e UT...
Ja cfar ministri i perfaqson shqiptaret ne kete institucion,,NUK E DIN CKA ESHTE E LIGJSHME E CKA E PALIGJSHME..?
PO sduhet me diskutu per kete teme ngase nuk jane legjitim dhe nuk duhet me i pranu..
po jena msu ne shqiptaret me kete,ngase per interesat e nje kosovari sic eshte Menduh Thaci nencmohet dhe mposhtet populli shqiptar...!!!
PM
Top
saraj
Postuar nė: 08.11.2006, 10:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Turpi me i madh per shqiptaret ka qen ministri i bujqesis S.D.i cili nuk dinte te shprehet as ne Gj.Shqipe,ai tjetri i korruptuar qe per korrupsion nuk u pranu si minister i Transportit dhe Lidh.A.B. Tjetri beri kerdi ne USHT. etj.
PMIntegrity Messenger IM
Top
xami
Postuar nė: 11.11.2006, 15:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 114
Antari Nr: 3468
Bashkangjitur: 20.10.2006saraj.....po shif te lutem,e dime se jeni ne shenjester te agim krasniqit andaj mos fol shume,,,,une e di se frike per ate,,,,,po haj mos kij frige ti se vjen ali ahmeti e te shpeton nga diktatura e agim krasniqit dhe menduh thacit.....byee
PM
Top
Terroristi
Postuar nė: 15.11.2006, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006 Citim (spartacus @ 01.11.2006, 09:35)
tung terroristi
a ka mundesi me me tregu se cka do te thote ajo shkurtesa qe e perdorni Ju SHIK
me respekte

Ato jan vetem do iniciale qe sdo te thot sen vec se nje nje organ i vogel por me vlera te mdhaja


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
saraj
Postuar nė: 15.11.2006, 13:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Zotri Xami ketu nuk behet fjal as per Agim e as per Menduh,por behet fjal per ministra,ku une bera nje krahasim me ministrat e kaluar se nuk kan qene perfekt edhe ata. A sa i perket Ali A. dhe shokeve te tije i pame ishin 4 vite ne pushtet, kurse tani kane ra ne ate nivel qe ti bien tavolines(daulles) se parlamentit,qe une kete se kisha ba asnjiher si njeri i "thjesht" e lėre mė si komandat ose ushtar si jan ata te Alis.Kush i pruni ne kete ju me mire e dini.
Per sot kac pata.
PMIntegrity Messenger IM
Top
eros_77
Postuar nė: 15.11.2006, 14:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 554
Antari Nr: 3906
Bashkangjitur: 09.11.2006Per Ministrat shqiptare nuk kam comente se e dime si kan qene edhe si jane... Dicka qe desha te debatoj eshte ajo se cka eshte ajo LIGJITIMITET...permndi dikush, dhe per ministrat e deri tanishem si poste qeveria e kaluar i ka pase shum te rendsishme po kush i udhhiqte dhe si nuk kam comente ndoshta ne cdo lemi kane qene ministrat me te dobet gjate 3 qeverive deri te tashme....perveq ketu nuk e fus FATMIR BESIMIN Minister te ekonomise.....
Une nuk them se per me qeverise ne ket shtet nuk jan te rendsishme postet po shum me e rendesishme eshte platforma apo marveshja ndermjet partive ne kualicion...nuk e di cysh guxojne cetash me kerku me fol shqip kur ishin 4 vjete e ne asnji komision parlamentare nuk kan fole shqip....(te njejten e ka be edhe Iljas Halimi i cili nuk ka fol shqip 4 vjete e cetash po flasin ata te pdsh) do ta kisha perkrahe PDSH-ne nese arine ta ndroj regulloren, nuk di cysh kerkojne me pru ligje per mbrojtjen e invalideve edhe te deshmoreve kur 4 vjete nuk e bene, nuk di gjythcka cka kan be nese ka bdi-sta ketu le te mi spjegojne edhe ate cka e kane be 100 % ashtu cysh u dashte .....klm
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio