Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ide per sllogan tek studentet.info
r.mislimi
Postuar nė: 03.09.2006, 00:02
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pershendetje te nderuar antare.

Pasi qe patem disa kritika ne lidhje me slloganin tone "Gjithmon ne kerkim te diturise" vendosem qe te hapim nje teme te re, ku te gjithe ju qe na vizitoni te jepni iden tuaj ne lidhje me slloganin e ardheshem.

Te gjitha slloganet, do te shqyrtohen me kujdes. Ne fund do jepen 3 sllogane dhe do ju jepet mundesia per te votuar. Me shumic votash do te vendoset sllogani i ardheshem.

Si alternative nga nje antar :

"Nė fletėt e librit!"

Shkruani ate qe ju mendoni se eshte me e mira, ose komentoni ndonje nga antaret tjere.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
aristoteli
Postuar nė: 03.09.2006, 00:09
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006"Nė fletėt e librit!"
Hidhet posht nga ana ime, jap nje ide po deshet


"Nė mbrotje tė uniformės studentore"


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 03.09.2006, 12:30
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004"Nė mbrotje tė uniformės studentore"

Nuk eshte ide e keqe ja edhe nje ide.

"Se bashku me te FORT"


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
blerim-blero
Postuar nė: 03.09.2006, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Nuk jane ide te keqija
mirpo une mendoj se eshte me mire

"Liria e te shprehurit te fjales studentore"
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Njomza_22
Postuar nė: 03.09.2006, 17:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006"Atje ku mungojn te tjeret Jemi Ne"
PM
Top
Trimi
Postuar nė: 03.09.2006, 20:39
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 541
Bashkangjitur: 23.02.2006"TĖ BASHKUAR JEMI MĖ TĖ FORTĖ"


PM
Top
Trimi
Postuar nė: 03.09.2006, 20:48
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 541
Bashkangjitur: 23.02.2006"FUQI REZULTATĖ DITURI"

(Fuqija sjellė Rezultate , ndersa rezultatet sjellin Diturin)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio