Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> ja ku jam dhe une
bije e mallkuar
Postuar nė: 03.09.2006, 11:22
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 2575
Bashkangjitur: 03.09.2006pershendetje te gjithve

une sot ju zbulova dhe do doja tju kisha zbuluar dhe me pare , por ky qe fati qe une te isha sot ketu mes jush . shpresoj tja kaloj mire ne pranin e shoqerise suaj dhe ju te mos bezdiseni nga une ............ smil3dbd4d6422f04.gif

hajt tung

me respekt bija e mallkuar
PMYahoo
Top
fancy_boy
Postuar nė: 03.09.2006, 12:32
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Pershendetje dhe mir se erdhe. me mir vone se asnjher fjala popullore, Nuk bezisemi nga ata qe na shoqerojn nga ata qe na frymzojne nga ata qe na gezojn andaj nje keshill PErse BIJE E MALLKUAR?----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Njomza_22
Postuar nė: 03.09.2006, 17:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Mir se erdhe te deshiroj caste te kendeshme nga une
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 04.09.2006, 12:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006pershndtje
por cfar domethenia ka ky pseudonim BIJA E MALLKUAR???!!!!!!
PMUsers Website
Top
ShahRuhk Khan
Postuar nė: 04.09.2006, 12:23
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 2588
Bashkangjitur: 04.09.2006tungi une ekom gjet kta ma heret po qitash u regjistrova :D

Tung Pershendetje krejtve
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 04.09.2006, 17:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Mir se na erdhe kolege,njeherit te pershendes dhe te uroj caste te kendeshme ne kete forum gjithashtu edhe nje aktivitet te mirfillte.

SUKSESE

PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 04.09.2006, 19:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se na erdhet ne kete faqe te gjithve por se kuptoj disa nickname te cutidshem kemi vene po nejse te pakten te kuptojme njeri tjetrin si duhet

suksese te gjithve


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio