Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihme per specializim jashte shtetit (ITALI), Dega Teknik Laboratori
Stelina
Postuar nė: 04.09.2006, 11:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 2586
Bashkangjitur: 04.09.2006Pershendetje .JAM nje studente ne vitin e trete ne fakultetin e Infermierise
dega TEKNIK LABORATOR.

Ne kete fakultet eshte aplikuar karta e bolonjes qeprej tre vitesh e sistemi3+2 dhe sipas kritereve te kesaj karte pas vitit te trete mund te laureohesh.

ME pas eshte specializimi ose masteri i cili zgjat dhe 2 vjet te tjera.Kete vit mbaroj vitin e trete,dhe brenda mundesive do te doja ndonje informacion nese me njihen provimet ne itali te te 3 viteve dhe nese mund ta vazhdoj atje +2shin.

Cfare dokumentash duhet te pergatis, dhekriteret qe duhet te kem per te bere kete specializim.ju lutem me ndimoni.

Do tju isha mirenjohese per pergjigjen tuaj .JU FALEMINDERIT
PM
Top
loti1itali
Postuar nė: 18.11.2006, 16:56
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 3576
Bashkangjitur: 25.10.2006nese deshirone web faqe fre mund te ndihmoj une tung loti.loti@hot,....it
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio