Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fjalėkryqe, Ju pelqejnė?
Mbinjeriu
Postuar nė: 04.02.2010, 04:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009

http://www.fjalekryqi.com/fjalekryqet.html

-Mua mė pelqejnė shumė dhe jam shumė i dhėnė pas tyre.

-Po juve u pelqejnė?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 04.02.2010, 04:14


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 04.02.2010, 04:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-U knaqa duke mbushur fjalėkryqe

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 04.02.2010, 04:27


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 06.02.2010, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Edhe mu m'pelqejn shum , n'Kosove gazeta ''ZERI ''te ejteve eshte krejt fjalkryqe , sudoku etj etj .....edhe te RTK-ja jon shum t'mire....e deri te ''Kush do te behet milioner''.......jashtzakonisht um pelqejn....


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 07.02.2010, 14:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Per@ndorj@ @ 06.02.2010, 16:47)
Edhe mu m'pelqejn shum , n'Kosove gazeta ''ZERI ''te ejteve eshte krejt fjalkryqe , sudoku etj etj .....edhe te RTK-ja jon shum t'mire....e deri te ''Kush do te behet milioner''.......jashtzakonisht um pelqejn....

-Qenkemi tė njejtė nė ketė aspekt.


-Se kuptojė pėrse kjo temė ėshtė zhvendosur tek humori!!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 07.02.2010, 15:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009tmira jon ama mvjen inati kur si di


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 07.02.2010, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Hornets @ 07.02.2010, 16:12)
tmira jon ama mvjen inati kur si di

-Kėtu ėshtė esenca,askush nuk mundet tė i plotėsojė 100%.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 07.02.2010, 16:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (Mbinjeriu @ 07.02.2010, 17:42)
-Kėtu ėshtė esenca,askush nuk mundet tė i plotėsojė 100%.

normal kuptohet qe aty eshte esEnca
e prap se prap shume rralle plotesoj fjalekryqe edhe pse me duken interesante disa por sdije pse nuk merrem shume me to


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 07.02.2010, 21:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008shum mir dii edhe 100% ka ndodh qe e kum mush


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 10.02.2010, 21:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007- kjo faqe eshte shume e mire, me pelqejn shume fjalekryqet por edhe anagramet edhe kuizet, sidomos kuizet e historise dhe shkences


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 11.02.2010, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Foks_Ecc @ 10.02.2010, 22:14)
- kjo faqe eshte shume e mire, me pelqejn shume fjalekryqet por edhe anagramet edhe kuizet, sidomos kuizet e historise dhe shkences

-Edhe unė i kam pėr qejfi kuizet,jam shume i dhene pas tyre smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.02.2010, 00:48
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Fjalekryqet me pelqejne tej mase. Sa here bleje gazetat , dora me shkon ti plotesoje fjalekryqet nje here .


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 11.02.2010, 01:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (packs @ 11.02.2010, 01:48)
Fjalekryqet me pelqejne tej mase. Sa here bleje gazetat , dora me shkon ti plotesoje fjalekryqet nje here .

Harroje se i mbush me shume se sa unė smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 11.02.2010, 11:11
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Dikur, cdo mbreje e mbushja nga nje fjalekryq, qe te zbuloj nje fjali te urte qe fshehej aty. Pastaj e nderruan at, dhe e bene vetem nje here ne jave me fjale te urte.
Pastaj u dhash shum pas SUDOKU. Patjeter te zgjidhja te pakten nje ne dite.

Tani... sikur skam kohe te merrem me fjalekryqe. Edhe gazetat kur i lexoj, u bie shpejt e shpejt.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
ar2yy
Postuar nė: 11.02.2010, 11:20
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008Me pelqejne shume, sidomos ato te gazetes Kosova Sot. Ndoshta edhe njera prej arsyeve qe blej gazet eshte per shkak te falekryqit.
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.02.2010, 12:29
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Mbinjeriu @ 11.02.2010, 02:40)
Harroje se i mbush me shume se sa unė smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ti harroje kete . S'ka kush qe ma shkon. Edhe Ramiz Kelemendit ia kam shku. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio