Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fjalėkryqe, Ju pelqejnė?
Mbinjeriu
Postuar nė: 11.02.2010, 12:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (packs @ 11.02.2010, 13:29)
Ti harroje kete . S'ka kush qe ma shkon. Edhe Ramiz Kelemendit ia kam shku. smil3dbd4daabd491.gif

-Qė je talennte e kam ditur,por tė kesh kaq besim te vetja dhe tė mendosh se mundesh tė i plotėsosh mė mirė se unė smil3dbd4d8676346.gif hahah(nje doze humori) smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
gardist
Postuar nė: 11.02.2010, 12:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007Fjalekryqet.... vertete jane te mire, ama kur ka gabime brenda tyre mi shkaterojne nervat.
E pastaj per relax e kapi ndonje SUDOKU. smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
Embargo
Postuar nė: 11.02.2010, 14:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Fjalekryqet dhe shahun i praktikoj shpesh, i kam si gjimnastike per trurin smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.02.2010, 18:31
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Embargo @ 11.02.2010, 15:53)
dhe shahun

Te kisha sosė shah. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


smil3dbd4e4c2e742.gif E llovi shahun.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 11.02.2010, 18:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (packs @ 11.02.2010, 20:31)
Te kisha sosė shah. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


smil3dbd4e4c2e742.gif E llovi shahun.

nese don te shitesh e forte me shah, mund ta vertetosh at qe thua?

mund te organizoj nje ndeshje
un e di nje faqe interneti ku mund te luash online smil4a8acf686328f.gif
smil4a8acec9ecea0.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.02.2010, 19:44
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (nizari86 @ 11.02.2010, 19:55)
nese don te shitesh e forte me shah, mund ta vertetosh at qe thua?

mund te organizoj nje ndeshje
un e di nje faqe interneti ku mund te luash online smil4a8acf686328f.gif
smil4a8acec9ecea0.gif

Nuk po shitem e forte. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Beje menjehere organizimin. smil4a8acf686328f.gif

Faleminderit . Jam ketu. smil3dbd4e5e7563a.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 11.02.2010, 22:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (packs @ 11.02.2010, 19:31)
Te kisha sosė shah. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


smil3dbd4e4c2e742.gif E llovi shahun.

Une nuk do te te kisha sygjeruar kaq shume vetbesim dhe ne te njejten kohe nenvleresim ndaj meje sa i perket Shahut, megjithate e juaja eshte te mendoni veten me te mire derisa te ju binde ne praktike dikush (unė) se kjo "e sosmja" nuk eshte aq e lehte si makiato e mengjesit smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4ddd6835f.gif


smil3dbd4e4c2e742.gif edhe une ne mesin e gjerave qe "LLovi" diku ne nje "qosh" gjendet dhe Shahu.


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
packs
Postuar nė: 12.02.2010, 01:09
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Embargo @ 11.02.2010, 23:56)
Une nuk do te te kisha sygjeruar kaq shume vetbesim dhe ne te njejten kohe nenvleresim ndaj meje sa i perket Shahut, megjithate e juaja eshte te mendoni veten me te mire derisa te ju binde ne praktike dikush (unė) se kjo "e sosmja" nuk eshte aq e lehte si makiato e mengjesit smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4ddd6835f.gif


smil3dbd4e4c2e742.gif edhe une ne mesin e gjerave qe "LLovi" diku ne nje "qosh" gjendet dhe Shahu.

Hahahaha. Me fal pra. Une nuk e mbivleresova veten. Nese ka reflektu keshtu , ka ndodhe sepse jam. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif (Pak hajgare). Sinqerisht, do e kisha luajte nje loje shah me ty dhe me kedo qe dine te luaje. Une di te luaj dhe me pelqen shume. Se di pse kam vetebesim ne kete loje, por ndoshta fitoret e shumeta kane bere qe keshtu te ndihem. smil3dbd4ddd6835f.gif

Qe une te lavdoj tash ty : Shahu eshte loje qe e luajne intelegjentet .( Vallahi se kam per veti smil3dbd4daabd491.gif ).

Ky postim ėshtė ndryshuar nga packs nė 12.02.2010, 01:10


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 12.02.2010, 01:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009 Citim (packs @ 11.02.2010, 19:31)
Te kisha sosė shah. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


smil3dbd4e4c2e742.gif E llovi shahun.

edhe un e llovi shahun shum ah tkisha fitu


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio