Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto per kompjutrin tuaj
Velipojak
Postuar nė: 05.09.2006, 05:38
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 2600
Bashkangjitur: 04.09.2006Albo wall paper

kyt e kam ba vet per qef sa me pas dicka te bukur per wallpaper ne computrin tem

me tregoni a ju pelqen se un baj prapFotografi e jashtme
PMEmail PosterAOL
Top
r.mislimi
Postuar nė: 05.09.2006, 12:02
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Me pelqejn tej mase megjithat slogani pak me largon trurirn Gjithmon ne Pozit me kallashnikov hmmmm !!!

Sa per dizjanin eshte fantazi


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
blerim-blero
Postuar nė: 05.09.2006, 22:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Hallall te qofte bre bure.....

Shpresoj te jesh nje dizajner ne te ardhmen

SUKSESE
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Velipojak
Postuar nė: 07.09.2006, 04:55
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 2600
Bashkangjitur: 04.09.2006 Citim (studenti @ 05.09.2006, 12:02)
Me pelqejn tej mase megjithat slogani pak me largon trurirn Gjithmon ne Pozit me kallashnikov hmmmm !!!

Sa per dizjanin eshte fantazi

e kam fut Gjithmone Pozite me kallashnikova sepse ketu ne amerik shqipart rrin bashk edhe nkjofse se njohim njari tjetrin e nimojn njari tjetrin edhe sja kan frigen kurrkuj ketu ajo gja do me thane se na jem gjethmone gati per cfardo te na bjen edhe kallashnikollat e kallzojn kyt gja se jem gati per lufte =)

por flaeminderit per korrigjimin rradhen tjeter do ta baj sloganin pak ma kollaj me pa ose me kuptu faleminderit per komentin shok
PMEmail PosterAOL
Top
Ghetto_Tet
Postuar nė: 20.03.2008, 02:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 13840
Bashkangjitur: 22.02.2008wow... shum e fort..
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 20.03.2008, 02:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007pse duhet perher te etiketohemi me arme dhe me ngjyra gjaku dhe me ato vetetimat te cilat sjellin frig...

Na e trego pak permbajtejen e ketij dizajni ...!


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio