Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mė mirė nė burg sesa i martuar
Lexo
Postuar nė: 11.02.2010, 14:17
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme
Nusja e hekurt Janet D. ka qenė e gatshme ta falė Torsten S. pasi ia ka vjedhur paratė dhe ėshtė arratisur me njė femėr tjetėr, por zemėrthyesi gjerman zgjodhi burgun para shtratit tė martesės.

Kur Janet D. e kuptoi se i dashuri i saj i ardhshėm Torsten, ėshtė mashtrues ordiner i cili ėshtė i interesuar vetėm pėr paratė e saj, bukuroshja e hekurt mashtruesin e vuri para dilemės sė madhe: “Martohu me mua ose shko nė burg”.

Mashtruesi nga Wettini nė Gjermani nė vitin 2005 iu pėrgjigj shpalljes sė Janetit nė internet, duke thėnė se ėshtė nė spital dhe ėshtė i sėmurė nga kanceri, derisa nė tė vėrtetė gjendej nė burg.

Kur Torsten doli nga burgu mė 2008, Janet u dashurua nė tė dhe ata kaluan disa mbrėmje romantike sė bashku.

Ai e gėnjeu se ėshtė njė biznesmen, ndėrsa ajo kuptoi se derisa ishte nė burg kishte mbajtur korrespodencė edhe me 150 femra tjera. Pėrkundėr tė gjithave, Janet edhe mė tutje dėshironte tė martohej, por Torsten e la atė pėr njė motėr medicinale.

Torsten S. ka mundur shumė lehtė t’i shpėtojė burgut, por ai vendosi qė ta lė fatin e tij nė duart e gjykatės dhe tash duhet t’i kalojė tre vjet nė burg pėr veprat qė ka bėrė.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
adora_1
Postuar nė: 11.02.2010, 15:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 90
Antari Nr: 24354
Bashkangjitur: 21.01.2010haha epo nuk shkojn me zor kto pun, edhe une kisha zgjedh burgun smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
Dashi-25
Postuar nė: 11.02.2010, 15:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 4025
Bashkangjitur: 14.11.2006Abe ene ju lujni ctaj hahhahaha..........
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio