Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A ju pelqen te luani Shah?
nizari86
Postuar nė: 13.02.2010, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007dassaaaa
a da e provojsh me mu
hin te ajo faqja qe postove ti dhe trego ne cilen dhom dush te derdhet gjak smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga nizari86 nė 13.02.2010, 20:57


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 21:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (nizari86 @ 13.02.2010, 21:57)
dassaaaa
a da e provojsh me mu
hin te ajo faqja qe postove ti dhe trego ne cilen dhom dush te derdhet gjak smil3dbd4e5e7563a.gif

Ok fillojm luften hyn ku luhet per 10 minuta. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 21:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008nizari86 =========0
Dasaaaa=========1 smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 21:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008A ka matefort bre qitu smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
nizari86
Postuar nė: 13.02.2010, 21:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007ej me hile
mu bllokote faqja dhe nuk i njihsha figurat se shum interesant ishin
nuk e pranoj humbjen smil4a8ace1b80c19.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 21:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008EDI PIK RAMA DILUM QITU MEJDAN smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 21:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (nizari86 @ 13.02.2010, 22:32)
ej me hile
mu bllokote faqja dhe nuk i njihsha figurat se shum interesant ishin
nuk e pranoj humbjen smil4a8ace1b80c19.gif

Aune nuk edi a smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
alboholic
Postuar nė: 13.02.2010, 21:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008me fal po ngutem skam koh te lexoj cka keni shkrujt, po shahu esht nje loj shum interesante, shum e vjeter dhe si me then e mban trurin e njeriut ne funkcion te plot, mendohet se esht loja me e vjeter dhe me interesante logjike e krijuar deri tash, Te paret e kan perdor popujt e babilonis, nuk e dij sakt kush e pertoj te hy ne google po e kan perdor per te simuluar operacione luftarake, dhe me von kan dalur edhe regullat e tij


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 21:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008O edi a po don met mujt ty edhe ktu sine luft smil3dbd4daabd491.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 13.02.2010, 21:58


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
sumeja
Postuar nė: 13.02.2010, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 333
Antari Nr: 22623
Bashkangjitur: 19.06.2009A masi spo di me lujt se ju kisha qit nakaut te gjithve smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeshtetju All-llahut prite rezultatin.
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 22:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Njanin e mujta sante 3 me 0
Neser kush eshte ne radh me pritni smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
nizari86
Postuar nė: 13.02.2010, 22:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (dasaaa @ 14.02.2010, 00:31)
Njanin e mujta sante 3 me 0
Neser kush eshte ne radh me pritni smil3dbd4daabd491.gif

un jam nje lojtar i madh dhe si ti gjith lojtaret e medhej kur humbin pranojn humbjen
je ne te vertet njeshi me shah bravo smil3dbd4e4c2e742.gif
po mos u relakso se kam pas shum problem me rjetin smil3dbd4e5e7563a.gif
neser kismet


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 22:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (nizari86 @ 13.02.2010, 23:35)
un jam nje lojtar i madh dhe si ti gjith lojtaret e medhej kur humbin pranojn humbjen
je ne te vertet njeshi me shah bravo smil3dbd4e4c2e742.gif
po mos u relakso se kam pas shum problem me rjetin smil3dbd4e5e7563a.gif
neser kismet

Valla per pak eke humb,fati nuk ta deshti,shnosh tjeter her smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
nizari86
Postuar nė: 13.02.2010, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (dasaaa @ 14.02.2010, 00:47)
Valla per pak eke humb,fati nuk ta deshti,shnosh tjeter her smil3dbd4e4c2e742.gif

ama prej Packs figohesh trego drejt
nese lun me paks dhe nese e mund at tregom keshtu e sfidoj un smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga nizari86 nė 13.02.2010, 22:50


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 13.02.2010, 22:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (nizari86 @ 13.02.2010, 23:49)
ama prej Packs figohesh trego drejt
nese lun me paks dhe nese e mund at tregom keshtu e sfidoj un smil3dbd4e5e7563a.gif

Ajo ka humb krejt po frigohet smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (7) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio