Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Learn Albanian Language / Mesoni shqip, Albanian language Course
Llokumi_NY
Postuar nė: 06.09.2006, 20:35
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 590
Bashkangjitur: 30.03.2006Pershendetje.

Ketu mund te diskutojme persa i perket gjuhes shqipe per shqiptaret ne Diaspore.
Sa veshtiresi kemi me gramatiken shqipe, me te shkruarit...
Si do ja bejme te mesojme femijet, kusheriret etj. tone larg atdheut ?

Gjithashtu per jo shqip-folesit ose dhe per shqiptaret ne diaspore qe jane te interesuar te mesojne gjuhen shqipe forumi shqiptar ofron kete link:

Do you want to learn Albanian language.
For all English speaking students or Albanian speaking students who want to participate in Albanian language course please visit here:
www.learnalbanianlanguage.com----------------------------------------
Learn Albanian Online: www.learnalbanianlanguage.com
PMUsers Website
Top
Njomza_22
Postuar nė: 06.09.2006, 20:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Teper teme interesante te falemenderoj shume pere kete sepse vertet kemi shume mungese te shkruarit shkronjat (ė), apostrofat, dhe shume fjale te tjera nuk dim ti shrkuajm.
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 07.09.2006, 16:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Ju lumt

teme e qelluar shum edhe ate

suksese ne punet tuaja te metutjeshme


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
arnavet
Postuar nė: 11.01.2007, 12:22
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 5158
Bashkangjitur: 11.01.2007Hi my albanian brothers I am fromIstanbul But i am Studiyng in Sarajevo In Turkish university in here thax for this....
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio