Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> VIDEO E MOS HARRESĖS
v3rbatim
Postuar nė: 16.02.2010, 19:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007DUA QĖ KJO VIDEO TĖ SHĖRBEJĖ SI KUJTESĖ PĖR ATO QĖ KANĖ NDODHUR.
HARRESA KA QĖN , ĖSHTĖ DHE DO TĖ JETĖ MALLKIMI JONĖ. NUK DUHET TĖ HARROJMĖ DHE KURRSESI NUK DUHET TIA SHTRIJMĖ DORĖN ATYRE QĖ NA E KAN PRERĖ DHE SAKATUAR JETĖN, DHE KOMBIN TONĖ. GJITHNJĖ ME VETE MENDONI......

'' PO SIKURĖ TĖ ISHA UNĖ ATY NĖ ATO FOTOGRAFI? PO SIKUR AI ATY TĖ ISHTE GJYSHI IM QĖ QAN MBI ESHTRAT E BABIT TIM?
PO SIKUR SYT E MI TĖ KISHIN PARĖ PĖRDHUNIMIN E NĖNĖS TIME NGA NJĖ GRUP KAFSHĖSH SERBE? PO SIKUR SYT E MI TĖ KISHIN PARĖ MASAKRIMIN COPA COPA TĖ VĖLLAIT TIM TĖ VOGĖL?''

QOFSH TI O SHQIPTAR QĖ JETON NĖ VLORĖ, NE SARANDĖ NE DURRĖS, APO NĖ MAJĖ TĖ MALIT, MOS JI INDIFERENT NGA KĖTYRE PAMJEVE, SEPSE ATY MUND TĖ ISHE EDHE TI. SEPSE TĖ ISHTE PĖR SERBĖT DHE GREKĖT NA KISHIN MASAKRU ME KOHĖ , NĖ CDO CEP TĖ BOTĖS KU DO QĖ DO ISHIM.
KJO VIDEO I KUSHTOHET ATYRE QĖ RANĖ NĖ LUFTĖ, ATYRE FĖMIJĖVE QĖ HUMBĖN JETĖN, ATYRE QĖ NGELĖN JETIMA, ATYRE BABALLARĖVE QĖ HUMBĖN DJEMT NĖ LUFTĖ, PĖR NJĖ IDEAL, ''LIRINĖ KOMBĖTARE''.
KJO VIDEO I KUSHTOHET TĖ GJITH SHQIPTARĖVE QĖ E DUAN KOMBIN E VET.
KJO VIDEO ESHTE PĖR TĖ MOS HARRUAR.......Video e mos Harresės


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 16.02.2010, 19:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Eh parja parja, cka sben...


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
v3rbatim
Postuar nė: 17.02.2010, 00:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007Ndonjehere te vjen keq se ne cfar Gjendje te mjerueshme eshte FORUMI ,

nqs i shikon Temat te cilat jane per te qarė , jane te mbushura ,

e kur kthehesh tek ato me te rendesishmet

Sedi sdi thash po thom , nejse vec se thash mirepo prap SEdi


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 17.02.2010, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008as unė se di....


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Mikesha.
Postuar nė: 17.02.2010, 00:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 23654
Bashkangjitur: 07.11.2009smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif vertet kur me kujtohen vitet e kaluara eshte per te denez jo vetem me lot per te qajt,ne jemi nje popull ta quaj i pa fat ne keta shekuj smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
..Te ndegjosh nje Mike nuk eshte ASNJEHER kohe e humbur!!!!..

"Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur."
PM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 17.02.2010, 00:29
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008shum dhimbshem bre, edhe shum mir e pregaditur kjo Video, hallall i koft

ska me shkaun bre, nuk bohet bashk me ato njeri, ka i shof kur i shof, me bejn syt sikur e shof naj vampir (sepse jan gjakpires shkiet) smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 17.02.2010, 05:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007 Citim (BESI_TE @ 17.02.2010, 02:29)
shum dhimbshem bre, edhe shum mir e pregaditur kjo Video, hallall i koft

ska me shkaun bre, nuk bohet bashk me ato njeri, ka i shof kur i shof, me bejn syt sikur e shof naj vampir (sepse jan gjakpires shkiet) smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Topi se lun


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
nl-din
Postuar nė: 17.02.2010, 12:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 427
Antari Nr: 21376
Bashkangjitur: 02.03.2009video e mos hareses edhe me te vertet nuk duhet kur me haru po ja qe shqiptart shum shpejt harojn gjunah


----------------------------------------
jam krenare qe jam shkupjane
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio