Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ofroj ndihme per Gjuhen Shqipe., Do you want to learn Albanian Language.
Llokumi_NY
Postuar nė: 06.09.2006, 20:40
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 590
Bashkangjitur: 30.03.2006Hi

I can offer help for Albanian Language.
Ofrojme ndihme per perfeksionimin e Gjuhes Shqipe.

Visit us : www.learnalbanianlanguage.com


----------------------------------------
Learn Albanian Online: www.learnalbanianlanguage.com
PMUsers Website
Top
Njomza_22
Postuar nė: 06.09.2006, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Ne kete faqe nuk shohe nje fjale shqip, e si do ti ndihmosh njerzit te mesojn shqip, ose te pakten drjetshkrimin mua sme kujtohet fjalori dhe ddrejtshkrimi qe e bene disa njeres ne Kosove se si quhet "QEP"
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 07.09.2006, 16:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Asgje nuk kishte tek ajo faqe!

Ti e ke hap ate faqe apo Microsfti?

PM
Top
Llokumi_NY
Postuar nė: 07.11.2006, 05:16
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 590
Bashkangjitur: 30.03.2006Ky webpage eshte per te mesuar te huajt gjuhen shqipe.

Mese di une eshte i vetmi website ne internet si dhe i pari ne diaspore qe ofron nje sherbim te tille. Them qe duhet vleresuar kjo inisiative.


Ti Shqiperi me jep nder
me jep emrin shqiptar
........


----------------------------------------
Learn Albanian Online: www.learnalbanianlanguage.com
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio