Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A de bojsh mo !lool!, ...
---OXO---
Postuar nė: 23.02.2010, 02:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008
http://www.youtube.com/watch?v=0ydXbJrQ4jc...player_embedded
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 23.02.2010, 02:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Sa situatė qeshrake ishte,por ajo femra dikur fillojė tė mė acarojė nervat me atė skenėn e saj histerike smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 23.02.2010, 08:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008ahahahahahahha...shyqyr qe nuk luj shume PS me vllaun se moti e kisha bo ket skene smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 09:34
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Imagjino te luante lojen "Mos u nxeh" kjo smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
botox
Postuar nė: 23.02.2010, 10:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 419
Antari Nr: 22610
Bashkangjitur: 18.06.2009kur sja qiti mi kry boxin huahuahu kejt e hallakatme


----------------------------------------
E pyta tdashuren qa po don
tha kurgja tjeter veq silikon
i thash hajde ta jap ni boks
tha amo masnej ma jep pak botox
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 23.02.2010, 10:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Qita merrne per gru nese keni guxim smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Prijam
Postuar nė: 23.02.2010, 10:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 485
Antari Nr: 20474
Bashkangjitur: 06.02.2009Edhe plus asaj i tha s ka sex per 1 muj dite.Kuku e trent bre kjo..

VEq prej aeroplanit verehet q* nuk eshte e vertete kjo video. E kan ndreq...veq mire e kan ndreq.. smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
cesc
Postuar nė: 23.02.2010, 14:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Hhahahaha.
Ja pse femrat nuk duhet te luajne video lojra smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 23.02.2010, 14:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (Prijam @ 23.02.2010, 11:29)
Edhe plus asaj i tha s ka sex per 1 muj dite.Kuku e trent bre kjo..

VEq prej aeroplanit verehet q* nuk eshte e vertete kjo video. E kan ndreq...veq mire e kan ndreq.. smil4a8acf686328f.gif

E kan nderq se kan ndreq vec se shkoj playstation heeheh


Kam pae budall ne jet plot,ama si kjo ende sem kishte ra rasti


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
njeri
Postuar nė: 23.02.2010, 14:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007budalle jan ....te gjitha....pa perjashtime...!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 15:12
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (cesc @ 23.02.2010, 15:46)
Hhahahaha.
Ja pse femrat nuk duhet te luajne video lojra smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo te gjitha jane ashtu smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 15:14
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (njeri @ 23.02.2010, 15:51)
budalle jan ....te gjitha....pa perjashtime...!

Ne disa raste trashegohet, nga nena te femija smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif .


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 23.02.2010, 15:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (Dredheza @ 23.02.2010, 16:12)
Jo te gjitha jane ashtu smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

ckeshtu bejne fermat kur i mundish ne Counter Strike, flas nga experienca.

Demi i shkatuar:
1. Monitor
2. Nje tastature
3. Nje koke duhetshte ne spital qe qepet dhe
4. Nje tabull

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif por lojen e fitova une.


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
alvin
Postuar nė: 23.02.2010, 15:23
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (dasaaa @ 23.02.2010, 11:25)
Qita merrne per gru nese keni guxim smil3dbd4e5e7563a.gif

eeeeeee...me kėtė ėshtė sfidė tė jetojsh, jo me ata tė urtat, qė e dėgjojnė burrin si robėresha smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 23.02.2010, 15:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (alvin @ 23.02.2010, 16:23)
eeeeeee...me kėtė ėshtė sfidė tė jetojsh, jo me ata tė urtat, qė e dėgjojnė burrin si robėresha smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

a alvin edhe une i kam qejf keta smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio