Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A de bojsh mo !lool!, ...
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 15:26
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (nightelf @ 23.02.2010, 16:19)
ckeshtu bejne fermat kur i mundish ne Counter Strike, flas nga experienca.

Demi i shkatuar:
1. Monitor
2. Nje tastature
3. Nje koke duhetshte ne spital qe qepet dhe
4. Nje tabull

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif por lojen e fitova une.

Nuk e paske zgjedhur mire kundershtaren. Hrm, ke shpetuar pa demtuar kerbishtin smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif ? Perfundimisht nuk di te zgjedhesh smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
njeri
Postuar nė: 23.02.2010, 15:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (Dredheza @ 23.02.2010, 16:14)
Ne disa raste trashegohet, nga nena te femija smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif .

te kuptoj shum mire....po ama se kam then kot..!

edhe djemt kan nje nene (femer) po....
ta them vetem nje shembull...
kur lind nje djal....qumshti i nenes eshte me i "forte" me i yndirshem dhe me i ushqieshem...se sa kur te lind nje femer..!
kjo qe e thash eshte vetem nje shembull qe ndoshta mbron tezen te cilen une e besoj..!
..........
te duhet koh per ta bind nje femer se eshte.....
po per ata djem qe nuk e besojne kete...i duhet koh te kaloj qe te bindet...!
sidoqofte une....skam ase kunder femrave..
ndoshta kjo me ben qe une, te i dua, te i repektoj dhe... te va boj rafsh heheheh ...!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Njona_GV
Postuar nė: 23.02.2010, 15:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (njeri @ 23.02.2010, 15:51)
budalle jan ....te gjitha....pa perjashtime...!

Ka edhe te mencura smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

A e din ti qe me lujt un me ty PS 100% te mundi heheheh keshtu qe mos fol smil4a8ace1b80c19.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
njeri
Postuar nė: 23.02.2010, 15:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (Njona_GV @ 23.02.2010, 16:28)
Ka edhe te mencura smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

A e din ti qe me lujt un me ty PS 100% te mundi heheheh keshtu qe mos fol smil4a8ace1b80c19.gif

heehhehe...
me luj ti me mua....hmmmm

do te kishe fituar te gjitha.....sepse une nuk rezikoj...te ma thejsh kryet..! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Dashi-25
Postuar nė: 23.02.2010, 15:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 499
Antari Nr: 4025
Bashkangjitur: 14.11.2006Qikat e laznume te heshme e tshminkume ............ vec mbas ......
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 23.02.2010, 15:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Me probleme serioze qenka kjo!! smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 23.02.2010, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (njeri @ 23.02.2010, 16:30)
heehhehe...
me luj ti me mua....hmmmm

do te kishe fituar te gjitha.....sepse une nuk rezikoj...te ma thejsh kryet..! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Jo jo kryet jo po ne loj te kisha myt heheheh


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
njeri
Postuar nė: 23.02.2010, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (Njona_GV @ 23.02.2010, 16:38)
Jo jo kryet jo po ne loj te kisha myt heheheh

te thash se me luajt aty afer te jemi....do fitosh 100%!
po ama nese luan ndonje loje nepermjet netit...hmmm ska shanca..!
don canter te luajsh...(kam frike se te choj te reagojsh si ajo ne video)
heheh!
hajde luaj biliardo si te dush...(online)
(ai qe eshte intelegjente..di ti luaj te gjitha lojat.... smil3dbd4d4e4c4f2.gif )


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
alvin
Postuar nė: 23.02.2010, 16:11
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (nightelf @ 23.02.2010, 16:24)
a alvin edhe une i kam qejf keta smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 23.02.2010, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (njeri @ 23.02.2010, 16:47)
te thash se me luajt aty afer te jemi....do fitosh 100%!
po ama nese luan ndonje loje nepermjet netit...hmmm ska shanca..!
don canter te luajsh...(kam frike se te choj te reagojsh si ajo ne video)
heheh!
hajde luaj biliardo si te dush...(online)
(ai qe eshte intelegjente..di ti luaj te gjitha lojat.... smil3dbd4d4e4c4f2.gif )

lujna be ska problem vec kom firk kur de hupish mos e thijsh ti pc tonde e tani problem smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
njeri
Postuar nė: 23.02.2010, 16:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (Njona_GV @ 23.02.2010, 17:21)
lujna be ska problem vec kom firk kur de hupish mos e thijsh ti pc tonde e tani problem smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil4a8acf686328f.gif
ndoshta ... smil3dbd4d4e4c4f2.gif !
vertet kush e don biliardin...eshte mire te regjistrohen te gjith dhe...mundemi te luajm..dhe te kete publik...jo pastaj hmmm...! smil3dbd4d4e4c4f2.gif
gamezer
hajde po te duash...!
...............
che nja di prej mua..!
smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
ne te shumten e rasteve jam ndryshe nga nicku "njeri"... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
cesc
Postuar nė: 23.02.2010, 17:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Dredheza @ 23.02.2010, 16:12)
Jo te gjitha jane ashtu smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Jo, jo te gjitha por nje pjese e madhe po smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
festina
Postuar nė: 23.02.2010, 22:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Po kjo ēika nuk qenka mirė hiq smil4a8ad6df85dde.gif Ishalla i kalon. Uh pėrsonat si kjo vajza nė gjendjen qė ishte shumė mė shkojn nerva...


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 22:26
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (cesc @ 23.02.2010, 18:41)
Jo, jo te gjitha por nje pjese e madhe po smil3dbd4dbc14f3f.gif

Ketu smund te flas, une pergjigjem per veten jo per te tjerat smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
fato1
Postuar nė: 23.02.2010, 22:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Ahahahahha, me i plas kto njerz keshtu, knaqem smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Gjynah aj djalii smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio