Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A de bojsh mo !lool!, ...
---OXO---
Postuar nė: 24.02.2010, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (Prijam @ 23.02.2010, 11:29)
Nuk eshte e vertet

VEq prej aeroplanit verehet q* nuk eshte e vertete kjo video. E kan ndreq...veq mire e kan ndreq.. smil4a8acf686328f.gif

Nuk eshte e vertet???, rasti ne fjale eshte shum popullor me beso,,, me tipare te kesaj vajze, i gjen edhe ketu ne forum smil3dbd4dbc14f3f.gif

Videoja duket teper origjinale, se nuk ja vlen te besh nje "fake" me X Box-in trut jasht smil3dbd4d4e4c4f2.gif
p.s. lele bre e poshter kjo , e boni pishmon boyfriendin qe e ka be kete prove , jo se ia theu X Box-in, po se 1 muj dit kallugjer do ngele!!!hahahah


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 24.02.2010, 00:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007ah qutek e bir smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
cesc
Postuar nė: 24.02.2010, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Dredheza @ 23.02.2010, 23:26)
Ketu smund te flas, une pergjigjem per veten jo per te tjerat smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Mos me thuaj qe luan video lojra? (me mire dhe me shume se mua) smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 24.02.2010, 00:27
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (cesc @ 24.02.2010, 01:21)
smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Mos me thuaj qe luan video lojra? (me mire dhe me shume se mua) smil3dbd4e5e7563a.gif

Nuk kam kohe, nuk kam me kohe. Po fillova nje loje fiksohem shume aq sa e kam veshtire te shkeputem. smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio