Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Doni te fitoni 7500 €? Aplikoni per kete SFIDE.
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 16:56
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Nje prodhues kinematografik i “Bollywood” ka leshuar nje sfide per fanset e filmave horror, duke vendosur nje cmim prej 500.000 rupie (rreth 7.500 euro) per kedo qe arrin te shohe filmin e tij te fundit, fare i vetem ne nje kinema deri ne daljen e titujve perfundimtare. "Phoonk 2", filmi i Ram Gopal Varma, qe eshte nje vazhdim i prodhimit me te njejtin titull ne vitin 2008, rrefen ceshtjen e nje familje te traumatizuar nga nje shpirt i mallkuar. "Kushdo qe thote se filmi nuk mund ta frikesoje do te vendoset ne nje salle, fare i vetem”, ka deklaruar Varna ne nje takim te organizuar ne Mumbai per te promovuar filmin. Regjizori tha se fansat, te cilet do te jene te gatshem te pranojne sfiden, do te monitorohen. Nje aparat do te kontrolloje pulsimin kardiak, ndersa nje kamera do te siguroje qe spektatori t’i mbaje syte hapur gjate projeksionit te filmit. Regjizori ka shtuar se monitorimi i gjendjes shendetesore te spektatorit do te transmetohet ne kohe reale ne nje ekran jashte salles dhe nese pjesemarresi do t’ia dilte mbane te realizonte misionin e tij, do te mund te fitoje cmimin 500.000 rupie. Varma propozoi nje sfide te ngjashme, edhe me rastin e daljes se filmit te pare "Phoonk", por evenimenti promocional u anulua per shkak te akuzave per “pazar” ne seleksionimin e pjesemarresve.
----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 17:16
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004A e beni dot?


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
cesc
Postuar nė: 23.02.2010, 17:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Dredheza @ 23.02.2010, 18:16)
A e beni dot?

"Paranormal Activities" ne salle plot e kam pare dhe nuk kam mundur ta "mbaj" deri ne fund, jo i vetem!!!

Nuk e bej dot jo smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 23.02.2010, 17:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Po, e bėj. smil3dbd4d4e4c4f2.gif Nuk kam frikė, ėshtė vetėm njė film.


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 17:40
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (cesc @ 23.02.2010, 18:22)
"Paranormal Activities" ne salle plot e kam pare dhe nuk kam mundur ta "mbaj" deri ne fund, jo i vetem!!!

Nuk e bej dot jo smil4a8aceb829c5f.gif

Ne kinema filmat e frikshem te duken me te frikshem sesa ne TV smil3dbd4e5e7563a.gif . Ndaj here tjeter mendohu mire para se te shikosh horror ne kinema smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 17:44
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Sybella @ 23.02.2010, 18:34)
Po, e bėj. smil3dbd4d4e4c4f2.gif Nuk kam frikė, ėshtė vetėm njė film.

Edhe pse eshte vetem nje film, nuk besoj se mund ta ruash qetesine gjate gjithe filmit. Ne disa skena kulmore mund te kercesh pupthi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
cesc
Postuar nė: 23.02.2010, 17:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Dredheza @ 23.02.2010, 18:40)
Ne kinema filmat e frikshem te duken me te frikshem sesa ne TV smil3dbd4e5e7563a.gif . Ndaj here tjeter mendohu mire para se te shikosh horror ne kinema smil3dbd4e398ff7b.gif

smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif
S'kam cka mendohem, horror ne kinema asnjehere me! smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 23.02.2010, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Jo per 7500 euro, por per ta sfiduar regjizorin se nuk eshte vetem ai rezistues ndaj ketij filmi smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio