Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (26) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Postoni foto tė femrave qė i preferoni mė shumė
Enigma007
Postuar nė: 27.02.2010, 01:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009
shyla

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 01:39
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Dredheza @ 27.02.2010, 02:33)
Shuj shuj moj, sa here te kam thene, mos e hap shume kete historine e PEDERES smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif Hahahahah. smil3dbd4e5e7563a.gif Ok, se perseris me gabimin. smil4a8acf4d179b2.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 01:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Enigma007 @ 27.02.2010, 02:39)
shyla

Fotografi e jashtme

-Porno shikon shumė mė duket smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
njeri
Postuar nė: 27.02.2010, 01:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007Fotografi e jashtme

hehheh......
mund te i pelqeje dikujte ama mua jo..!
mundesite per te pas ndonje organ mashkulli nuk perjshtohen,,,..! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Enigma007
Postuar nė: 27.02.2010, 01:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 02:43)
-Porno shikon shumė mė duket smil3dbd4e5e7563a.gif


jo, vetėm mu kujtua kjo emėr, vetėm edhe ti nuk po e lėshe lehtė smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Dredheza
Postuar nė: 27.02.2010, 01:48
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (packs @ 27.02.2010, 02:39)
smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif Hahahahah. smil3dbd4e5e7563a.gif Ok, se perseris me gabimin. smil4a8acf4d179b2.gif

Shiko keta cunat lezbike cfare po postojne smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 27.02.2010, 01:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009 Citim (njeri @ 27.02.2010, 02:47)
Fotografi e jashtme

hehheh......
mund te i pelqeje dikujte ama mua jo..!
mundesite per te pas ndonje organ mashkulli nuk perjshtohen,,,..! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

ahahaha foto mashkulli qė ska lidhje asgjė me fembėrrat smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 01:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (njeri @ 27.02.2010, 02:47)
Fotografi e jashtme

hehheh......
mund te i pelqeje dikujte ama mua jo..!
mundesite per te pas ndonje organ mashkulli nuk perjshtohen,,,..! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

-Te qenka bere fiksim kjo femer,ta pafsha mbi ty smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 01:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (njeri @ 27.02.2010, 02:47)
Fotografi e jashtme

hehheh......
mund te i pelqeje dikujte ama mua jo..!
mundesite per te pas ndonje organ mashkulli nuk perjshtohen,,,..! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

ahhaahhaah


Qfar femre po te pelqejka, ec e rxoje kete se smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 27.02.2010, 01:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009
smil4a8ad6df85dde.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Enigma007 nė 27.02.2010, 01:52


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 01:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Fotografi e jashtme


Kjo dikur... ka qene


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 27.02.2010, 01:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 02:43)
-Porno shikon shumė mė duket smil3dbd4e5e7563a.gif

Shume si infermiere e zhveshur duket smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
njeri
Postuar nė: 27.02.2010, 01:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (Revolucionari @ 27.02.2010, 02:51)
ahhaahhaah


Qfar femre po te pelqejka, ec e rxoje kete se smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

heheh....
ket as sbon me e nguc..!

mbinjeriu
 Citim
-Te qenka bere fiksim kjo femer,ta pafsha mbi ty 

smil3dbd4d8676346.gif smil4a8acf7ea6a39.gif

che nja per taj...a te ta boj! smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Fotografi e jashtme
sham e forte....eshte..!
aghaghaghaghaghagha!!!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Mandrak
Postuar nė: 27.02.2010, 02:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 372
Antari Nr: 2648
Bashkangjitur: 08.09.2006Qe nje top bukuroshe prej meje.


Fotografi e jashtme smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Po nuk e njohe hidherimin, nuk do te kuptosh dhe gezimin.
PM
Top
njeri
Postuar nė: 27.02.2010, 02:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007che nje bukoroshe shqiptare....me e mira ne shqiptari...!
Fotografi e jashtme
Fotografi e jashtme
Fotografi e jashtme

pi fb ja kam mare...!
hmmm...s'besoj se eshte shqiptare....ka mundesi qe baben mos ta kete shqiptare..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (26) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio