Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (26) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Postoni foto tė femrave qė i preferoni mė shumė
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Mundesisht beni fotot te mos shihen dhe me te mbuluara


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
njeri
Postuar nė: 27.02.2010, 02:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007Fotografi e jashtme

e forte edhe kjo..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (njeri @ 27.02.2010, 03:14)
Fotografi e jashtme

e forte edhe kjo..!

ahahahah qfar preferenca interesante


bildere edhe vampire...


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 02:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Revolucionari @ 27.02.2010, 03:15)
ahahahah qfar preferenca interesante


bildere edhe vampire...

Ky bilder dhe vampire kurse Enigma pornoyje smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
njeri
Postuar nė: 27.02.2010, 02:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (Revolucionari @ 27.02.2010, 03:15)
ahahahah qfar preferenca interesante


bildere edhe vampire...

me bilderet desha ta shoh sa ineters keni per to..pasi qe edhe ato jan femra..! smil3dbd4d6422f04.gif
.....
a vampiret pse jo....te mira jan..! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:16)
Ky bilder dhe vampire kurse Enigma pornoyje smil3dbd4e5e7563a.gif

Qka po lyp te kjo teme ti, a nuk ishe i fokusum te tema e djemve smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (njeri @ 27.02.2010, 03:18)
me bilderet desha ta shoh sa ineters keni per to..pasi qe edhe ato jan femra..! smil3dbd4d6422f04.gif
.....
a vampiret pse jo....te mira jan..! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

ahhaha si paske pshtu gjalle, ama gjak paska pas shume smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 02:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Revulocionari

-Na sjelle edhe ndonje fotot tjeter,se une nuk po guxoje nga gruaja smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
njeri
Postuar nė: 27.02.2010, 02:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007
"Morning After Dark" Ttimberland (Featuring Nelly Furtado & SoShy)

ndoshta jam inspiru nga kjo keng shum e forte..qe edhe spotin ja du shum..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:24)
-Revulocionari

-Na sjelle edhe ndonje fotot tjeter,se une nuk po guxoje nga gruaja smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Fotografi e jashtme


e njejta veq foto tjeter,kisha dhan shumqka me u taku me to...


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 02:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Revolucionari @ 27.02.2010, 03:26)
Fotografi e jashtme


e njejta veq foto tjeter,kisha dhan shumqka me u taku me to...

-E mallkojė tash KTV-Nė pėr atėherė smil3dbd4d4e4c4f2.gif se qenke dashuruar nė tė deri nė veshė smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

-Shpresojė tė e bėsh njė mė tė bukur se sa kjo smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 27.02.2010, 02:29


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:29)
-E mallkojė tash KTV-Nė pėr atėherė smil3dbd4d4e4c4f2.gif se qenke dashuruar nė tė deri nė veshė smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

-Shpresojė tė e bėsh njė mė tė bukur se sa kjo smil3dbd4e5e7563a.gif

gaaaahahahah jo dashuruar jo,Ktv mallkoje sa tdush ama u ba kjo


qite ti naj foto , gruja ra me flejt smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 02:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Nuk guxojė smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-Tė them unė ty qite ti Ana Kournikova ose Monica Beluci,ose Adriana Lima.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:33)
-Nuk guxojė smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-Tė them unė ty qite ti Ana Kournikova ose Monica Beluci,ose Adriana Lima.

kete postim do ja tregoj gruas sate smil3dbd4e5e7563a.gif

hajgare

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Revolucionari nė 27.02.2010, 02:35


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 02:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Revolucionari @ 27.02.2010, 03:34)
kete postim do ja tregoj gruas sate smil3dbd4e5e7563a.gif

-Po flirton me gruan time smil3dbd4d8676346.gif

-Revulocionar tė dija pėr tė ndershėm smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top

Topic Options Faqe: (26) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio