Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (28) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Postoni foto tė meshkujve qė preferoni mė shumė
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 01:38
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008E inspiruar , jo nga tema e "djemve te forumit" , por nga bukuria dhe madheshtia e fotove qe do sjell(im) ne vazhdim : smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Postoni foto te meshkujve qe preferoni ( u pelqejne ) shume. smil4a8acf686328f.gifFotografi e jashtme

Sean William Scott


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 27.02.2010, 01:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009 Citim (packs @ 27.02.2010, 02:38)
E inspiruar , jo nga tema e "djemve te forumit" , por nga bukuria dhe madheshtia e fotove qe do sjell(im) ne vazhdim : smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Postoni foto te meshkujve qe preferoni ( u pelqejne ) shume. smil4a8acf686328f.gifFotografi e jashtme

Sean William Scott

hehehee, kundėr pėrgjigje a,,,packs is danger smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 01:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Sean William Scott

-E adhurojė ketė aktor komikė,e ke parė duke luajtur nė filimin ėmbėlsi amerikane1,2,3?


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 01:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 02:41)
Sean William Scott

-E adhurojė ketė aktor komikė,e ke parė duke luajtur nė filimin ėmbėlsi amerikane1,2,3?

I dyshimt smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
andy
Postuar nė: 27.02.2010, 01:42
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (packs @ 27.02.2010, 02:38)
E inspiruar , jo nga tema e "djemve te forumit" , por nga bukuria dhe madheshtia e fotove qe do sjell(im) ne vazhdim : smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Postoni foto te meshkujve qe preferoni ( u pelqejne ) shume. smil4a8acf686328f.gifFotografi e jashtme

Sean William Scott

Mir Packs, a patjeter ishte foton time te paren ta postosh heheheheh


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 01:43
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Enigma007 @ 27.02.2010, 02:40)
packs is danger smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil4a8acd602a050.gif

Cashtu jam une. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 01:44
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Revolucionari @ 27.02.2010, 02:42)
I dyshimt smil3dbd4daabd491.gif

Hahahahhaa. smil3dbd4e5e7563a.gif

Mbinjeriu, edhe une e du valla shume. smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 01:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Revolucionari @ 27.02.2010, 02:42)
I dyshimt smil3dbd4daabd491.gif

-E dita se mund tė kishte ndonjė reagim si ky smil3dbd4d4e4c4f2.gif por si aktor mė pelēen se krijon shumė situata komike smil3dbd4e5e7563a.gif----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 27.02.2010, 01:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008packs kaq shpejt ndalove, me kete niset dhe mbaron lista e meshkujve te pelqyer smil3dbd4e29bbcc7.gif


smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 01:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 02:45)
-E dita se mund tė kishte ndonjė reagim si ky smil3dbd4d4e4c4f2.gif por si aktor mė pelēen se krijon shumė situata komike smil3dbd4e5e7563a.gif

Hajgare ke. Tamam puna me qene pejan e mu kon i dyshimt, hajt hajt gjakovar e kish rok ama pejan smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 01:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Embargo @ 27.02.2010, 02:47)
packs kaq shpejt ndalove, me kete niset dhe mbaron lista e meshkujve te pelqyer smil3dbd4e29bbcc7.gif


smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

-Embargo

-Mik mė mirė thuajė Enigma posto mė shumė femra se sa Packsit meshkujė smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 01:51
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Embargo @ 27.02.2010, 02:47)
packs kaq shpejt ndalove, me kete niset dhe mbaron lista e meshkujve te pelqyer smil3dbd4e29bbcc7.gif


smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

Une jam paksa modeste , nuk dua ti thej shpresat djaloshare. Hahahhaha. smil3dbd4daabd491.gif

Por , meqe si eshte vendi e do kuvendi: Ok.


Fotografi e jashtme

Edhe per moshen qe ka, eshte kaq seksi. smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 27.02.2010, 01:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 02:48)
-Embargo

-Mik mė mirė thuajė Enigma posto mė shumė femra se sa Packsit meshkujė smil3dbd4e5e7563a.gif

Mbinjeriu

Kuptohet ajo, metafore ishte smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 01:53
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Fotografi e jashtme

Pharell Williams, me pelqen shume .


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 27.02.2010, 01:57
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Meqe qenka lufte, fillojme me artilerine e rende smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Fotografi e jashtme


David Boreanaz


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (28) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio