Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (28) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Postoni foto tė meshkujve qė preferoni mė shumė
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 01:58
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Fotografi e jashtme

Baton-G, fotograf ( i ri ) shqiptar.

Foto eshte be prej dikujt tjeter , kuptohet. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 01:59
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Dredheza @ 27.02.2010, 02:57)
Meqe qenka lufte, fillojme me artilerine e rende smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
David Boreanaz

Nisja me te lehta , Dredheza , se po na trullojne keto . smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 27.02.2010, 02:01
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Fotografi e jashtme

Robert Pattinson smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 02:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Dredheza @ 27.02.2010, 03:01)
Fotografi e jashtme

Robert Pattinson smil3dbd4e398ff7b.gif

-Ku e gjete ketė pederast smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

-Ps.Nuk paske shumė shije smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:02)-Ps.Nuk paske shumė shije smil3dbd4d4e4c4f2.gif

gaagagagagag,


ti me shije kishe, smil4a8ad6c75954c.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 02:06
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Fotografi e jashtme

Gjani, shume COOL eshte tipi .


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 27.02.2010, 02:07
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Fotografi e jashtme

Nicholas Rogers


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 02:10
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Fotografi e jashtme

Cry me a river.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 27.02.2010, 02:11
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:02)
-Ku e gjete ketė pederast smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

-Ps.Nuk paske shumė shije smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Hahaha, prej inatit e ke.

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 02:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Dredheza @ 27.02.2010, 03:11)
Hahaha, prej inatit e ke.

Fotografi e jashtme

-Nuk e kam pėrjetuar ketė ndjenje ndonjėherė,pasi unė jam mashkull dhe nuk mendojė se pamja ėshtė ēdo gjė.

-Mashkujtė qė nuk janė burrėror mė duken tė shpifur smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 27.02.2010, 02:15


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 27.02.2010, 02:17
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:14)
-Nuk e kam pėrjetuar ketė ndjenje ndonjėherė,pasi unė jam mashkull dhe nuk mendojė se pamja ėshtė ēdo gjė.

-Mashkujtė qė nuk janė burrėror mė duken tė shpifur smil3dbd4d4e4c4f2.gif

I ri eshte akoma, nuk i ka mbushur 23. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Mbinjeriu, se shpejti ka mu regjistru naj asi i dyshimt se fort je ka ja u lun atyne ahahahah----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.02.2010, 02:18
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:02)
-Ps.Nuk paske shumė shije smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4ddd6835f.gif


Vazhdoj...


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 27.02.2010, 02:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (packs @ 27.02.2010, 03:18)
smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4ddd6835f.gif


Vazhdoj...


Fotografi e jashtme

-Packs

-Edhe ty po tė pelqejkan filmat komikė,edhe Ashton Kutcher ėshtė nė mesin e atyre qė i shikojė filmat e tyre me kenaqesi.


-Revulocionari:Nėse dikush urren homoseksualet atėherė ai jam unė,dhe nėse do kisha mundėsi do i kisha ekzekutuar tė gjithė.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 27.02.2010, 02:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Mbinjeriu @ 27.02.2010, 03:21)-Revulocionari:Nėse dikush urren homoseksualet atėherė ai jam unė,dhe nėse do kisha mundėsi do i kisha ekzekutuar tė gjithė.

smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif
----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (28) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio