Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pastė pėr vetėm 5 min - Hit i vėrtetė nė internet
Embargo
Postuar nė: 03.03.2010, 21:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Receta per paste te thjeshte e cila pergatitet ne filxhan, kohes se fundit e vershoi internetin.

Per kete paste te shijshme ju nevojiten katėr lugė miell, katėr lugė sheqer dhe dy lugė kakao pluhur. Te gjithe kete perzijeni me tre lugė qumėsht, njė vezė, pak vaj dhe njė copė ēokollatė.

Filxhanin me kete perberes vendoseni ne mikrovalore ne 1000 wat dhe lereni te qendroje vetem 3 min.

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
borra
Postuar nė: 03.03.2010, 21:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 18653
Bashkangjitur: 22.11.2008Me shtyre ta provoj neser kete recete!


----------------------------------------
Budalla i veshur mire ndrite, por vetem pa e hapur gojen!
Jemanden lieben heisst, ihn so sehen, wie Gott ihn gemeint hat...
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 03.03.2010, 22:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009Hmmmmmm duket recet e leht dhe njekohesisht e shijeshme patjeter ta provoj
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 03.03.2010, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010do e provoj edhe une kete recet,sepse po duket e mir do dal...


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
the_undead
Postuar nė: 03.03.2010, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009Nese eshte ajo ne fotografi,eshte shume e shijshme.(mendoj per pastėn) smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 03.03.2010, 22:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (the_undead @ 03.03.2010, 23:13)
Nese eshte ajo ne fotografi,eshte shume e shijshme.(mendoj per pastėn) smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Pasta eshte po ajo ne foto, ndersa prapaskena eshte montazhė smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 03.03.2010, 22:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006Une me vec e vendosa qe aty diku ka ora 23:30 me vellain t'a provojme dhe nese del mire, do i bejme disa, do shkonte me leng hehe smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Studenti20 nė 03.03.2010, 22:20


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 03.03.2010, 22:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Studenti20 @ 03.03.2010, 23:19)
Une me vec e vendosa qe aty diku ka ora 23:30 me vellain t'a provojme dhe nese del mire, do i bejme disa, do shkonte me leng hehe smil3dbd4e5e7563a.gif

Ani de kshyr provojne ju sit tdel e mir na tregoni qe mos ta provojm kot ne smil3dbd4e5e7563a.gif smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
cesc
Postuar nė: 03.03.2010, 22:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Mire po dukeshka smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 03.03.2010, 22:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (Studenti20 @ 03.03.2010, 23:19)
Une me vec e vendosa qe aty diku ka ora 23:30 me vellain t'a provojme dhe nese del mire, do i bejme disa, do shkonte me leng hehe smil3dbd4e5e7563a.gif

Ani si te behet e mir sesht keq me na i dhėn edhe ne ngapak


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
festina
Postuar nė: 03.03.2010, 22:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008A ende se keni provu a ?


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 03.03.2010, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (festina @ 03.03.2010, 23:35)
A ende se keni provu a ?

jo oj neser kismet,se sot jam lodh,pom vjen merzi...
Se ty a e provove a?


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 03.03.2010, 22:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007Edhe embelsira edhe "embelsira", duken te shijshme. U dashka me i provu!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga mbreti nė 03.03.2010, 22:43


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
festina
Postuar nė: 03.03.2010, 22:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008E kam provuar, nė fakt e kam shijuar sepse e ka pėrgatit tjeter kush para njė kohe ndoshta gati dy muaj. E shijshme ishte varet nga shija e secilit se si dhe ēka i pėlqen...

Ju bėft mirė kur tė e provoni smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 03.03.2010, 22:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (RiZuAnA @ 03.03.2010, 23:38)
jo oj neser kismet,se sot jam lodh,pom vjen merzi...
Se ty a e provove a?

E hallal te kofte. Cauc e re, ene thote jam e lodhet.
Ndegjoje kete, do te vleje shume:

http://www.youtube.com/watch?v=-Rks19qsTYo


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio