Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 [2] 3 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pastė pėr vetėm 5 min - Hit i vėrtetė nė internet
kujtesa
Postuar nė: 03.03.2010, 22:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009Un tash jam tu eprovu bujrum kush don me dit se a esht e mir smil3dbd4d4e4c4f2.gif :hammer:edhe kffe bashk me at

Ky postim ėshtė ndryshuar nga kujtesa nė 03.03.2010, 22:44
PM
Top
festina
Postuar nė: 03.03.2010, 22:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (mbreti @ 03.03.2010, 23:42)


http://www.youtube.com/watch?v=-Rks19qsTYo

hahaha shumė mė ban me qesh qekjo kėngė... smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 03.03.2010, 22:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (festina @ 03.03.2010, 23:47)
hahaha shumė mė ban me qesh qekjo kėngė... smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

E postova kete kenge, jo se me pelqen interpretimi, por qe te mos theni, atehere kur te keni vjehhren mbi koke "nuk e kemi ditur" smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 03.03.2010, 22:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (mbreti @ 03.03.2010, 23:42)
E hallal te kofte. Cauc e re, ene thote jam e lodhet.
Ndegjoje kete, do te vleje shume:

http://www.youtube.com/watch?v=-Rks19qsTYo

hahaahahah,shum mir e ke maa tash po jetoj si cauc e re


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 03.03.2010, 22:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (mbreti @ 03.03.2010, 23:50)
E postova kete kenge, jo se me pelqen interpretimi, por qe te mos theni, atehere kur te keni vjehhren mbi koke "nuk e kemi ditur" smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

jojo do themi me pat treguar mbreti po se pata degjuar smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 03.03.2010, 22:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (RiZuAnA @ 03.03.2010, 23:52)
jojo do themi me pat treguar mbreti po se pata degjuar smil4a8acf686328f.gif

E ashtu bon. Te pakten une e kam shly borxhin, si me plak qe jam. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga mbreti nė 03.03.2010, 22:58


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
festina
Postuar nė: 03.03.2010, 23:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (mbreti @ 03.03.2010, 23:50)
E postova kete kenge, jo se me pelqen interpretimi, por qe te mos theni, atehere kur te keni vjehhren mbi koke "nuk e kemi ditur" smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Nuk mendoj asnjėher se do e kem vjehrren mbi kokė, mendoj me i pas raportet e mira me tė kur ti themė unė kėshtu duhet ashtu me mbet hehhe smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 03.03.2010, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (festina @ 04.03.2010, 00:00)
Nuk mendoj asnjėher se do e kem vjehrren mbi kokė, mendoj me i pas raportet e mira me tė kur ti themė unė kėshtu duhet ashtu me mbet hehhe smil3dbd4daabd491.gif

Une jam duke fole per vjehrrat, jo per ndihmeset e shtepise smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 03.03.2010, 23:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (mbreti @ 04.03.2010, 00:02)
Une jam duke fole per vjehrrat, jo per ndihmeset e shtepise smil3dbd4e5e7563a.gif

heheehh,mir de cka po nervozohesh smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
festina
Postuar nė: 03.03.2010, 23:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (mbreti @ 04.03.2010, 00:02)
Une jam duke fole per vjehrrat, jo per ndihmeset e shtepise smil3dbd4e5e7563a.gif

Nejse e kemi pshtjell pak temėn po prap pėr ėmbėlsirė po flasim,e kisha pak me shaka se me tė vėrtet mendoj me i pas raportet e mira me vjehrrėn unė me ndėgju edhe me kuptu shumė e ajo mem kuptu mue pak edhe atė nėse, nėse ajo don, mirpo edhe nėse ajo nuk don unė prap do vazhdoj njejt me tė do e ndegjoj edhe do mundohem me e kuptu qė me gjet nje gjuhė tė pėrbashket mirkuptimi...


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 03.03.2010, 23:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (RiZuAnA @ 04.03.2010, 00:03)
heheehh,mir de cka po nervozohesh smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Jam duke i marre masat e nevojshme preventive, qe kur te vije koha mos me nemni (mallkoni) pse nuk ju kam treguar. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
packs
Postuar nė: 03.03.2010, 23:40
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Embargo @ 03.03.2010, 22:14)
Receta per paste te thjeshte e cila pergatitet ne filxhan, kohes se fundit e vershoi internetin.

Per kete paste te shijshme ju nevojiten katėr lugė miell, katėr lugė sheqer dhe dy lugė kakao pluhur. Te gjithe kete perzijeni me tre lugė qumėsht, njė vezė, pak vaj dhe njė copė ēokollatė.

Filxhanin me kete perberes vendoseni ne mikrovalore ne 1000 wat dhe lereni te qendroje vetem 3 min.

Fotografi e jashtme

3 minuta? Nuk qenka aq e thjeshte dhe e lehte. Tre minuta jane kohe. smil3dbd4ddd6835f.gif

Nuk do e provoj , ose ndoshta do e beje.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Alb4nian
Postuar nė: 03.03.2010, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 477
Antari Nr: 16077
Bashkangjitur: 19.06.2008Kujdes, nese hani pasta dhe pastaj antipasta perseri do te ngeleni te uritur, kjo esht e mir per ata qe mbajn diete smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Menduat se ne ju krijuam kot dhe se nuk do te ktheheni kurr tek ne?
PMUsers Website
Top
mbreti
Postuar nė: 03.03.2010, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (packs @ 04.03.2010, 00:40)
3 minuta? Nuk qenka aq e thjeshte dhe e lehte. Tre minuta jane kohe. smil3dbd4ddd6835f.gif

Nuk do e provoj , ose ndoshta do e beje.

O te pakten nje here dicka thuaje me vendosmeri, gjithmone o keshtu, o ashtu. smil4a8acf219332d.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Embargo
Postuar nė: 03.03.2010, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (packs @ 04.03.2010, 00:40)

Nuk do e provoj , ose ndoshta do e beje.

Nuk eshte asgje Risi, konfuziteti eshte pjesa yte e pandashme smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio