Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 2 [3] 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pastė pėr vetėm 5 min - Hit i vėrtetė nė internet
packs
Postuar nė: 03.03.2010, 23:46
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (mbreti @ 04.03.2010, 00:43)
O te pakten nje here dicka thuaje me vendosmeri, gjithmone o keshtu, o ashtu. smil4a8acf219332d.gif

Hahahahhaha, po nuk e di a do e beje. Kurre per asgje nuk them se : PO , DO E BEJE, se nuk eshte e sigurte asgje. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 03.03.2010, 23:48
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Embargo @ 04.03.2010, 00:44)
Nuk eshte asgje Risi, konfuziteti eshte pjesa yte e pandashme smil3dbd4e5e7563a.gif

Konfuzitetin ma shkaktoi "pasta jote" smil3dbd4daabd491.gif e cila behet shume shpejt :

5 luge aso
4 aso
3 aso
6 aso

i gjuane aty , i perziene atje.

Shume lehte po te duket a ? Ka hapesire per konfuzitet edhe te madh bile. smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 03.03.2010, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (packs @ 04.03.2010, 00:48)
Konfuzitetin ma shkaktoi "pasta jote" smil3dbd4daabd491.gif e cila behet shume shpejt :

5 luge aso
4 aso
3 aso
6 aso

i gjuane aty , i perziene atje.

Shume lehte po te duket a ? Ka hapesire per konfuzitet edhe te madh bile. smil3dbd4ddd6835f.gif  smil3dbd4e4c2e742.gif

Dmth nuk paskam gabuar aspak ne vleresimin qe eshte verejtur moti kohe ne forum se shpreh konfuzitet? smil3dbd4daabd491.gif

p.s. gabim e ke kuptuar, 5 luge, 4 luge, 3 luge nuk ben vetem me perberes te njejte ti mbushesh sic e ke shenuar aty krejt luget me "aso" smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
packs
Postuar nė: 03.03.2010, 23:59
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Embargo @ 04.03.2010, 00:55)
Dmth nuk paskam gabuar aspak ne vleresimin qe eshte verejtur moti kohe ne forum se shpreh konfuzitet? smil3dbd4daabd491.gif

p.s. gabim e ke kuptuar, 5 luge, 4 luge, 3 luge nuk ben vetem me perberes te njejte ti mbushesh sic e ke shenuar aty krejt luget me "aso" smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Nuk eshte e vertete. smil3dbd4dcd7b9f4.gif
Per konfuzitetin..mund t'i numeroj ne gishta castet konfuze, edhe mbaj mend qe te dyja kane qene tema te hapura nga ti . Ne njeren kujtoj se pata thene "nuk e di ca deshta me thene " smil3dbd4dcd7b9f4.gif .

Se di kush i ka fajet. smil3dbd4daabd491.gif

Shaka po bej. smil3dbd4e5e7563a.gif

p.s. S' ka lidhje sa luge. Kurre nuk e kemi kqyre per pak. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 01:47
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004E pergatiti dikush kete?


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 07.03.2010, 01:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008kush e pergaditi kete?


Qfar shije pati, a ia vlen me e provue...?


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 01:49
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Kosowars @ 07.03.2010, 02:48)
kush e pergaditi kete?


Qfar shije pati, a ia vlen me e provue...?

Ate dua te mar vesh edhe une. smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 07.03.2010, 01:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (Dredheza @ 07.03.2010, 02:47)
E pergatiti dikush kete?

Disa tentativa ka pasur nga disa anetare, mirepo pergjigje konkrete nuk kemi si duket ende smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 07.03.2010, 01:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Embargo @ 03.03.2010, 22:14)
Receta per paste te thjeshte e cila pergatitet ne filxhan, kohes se fundit e vershoi internetin.

Per kete paste te shijshme ju nevojiten katėr lugė miell, katėr lugė sheqer dhe dy lugė kakao pluhur. Te gjithe kete perzijeni me tre lugė qumėsht, njė vezė, pak vaj dhe njė copė ēokollatė.

Filxhanin me kete perberes vendoseni ne mikrovalore ne 1000 wat dhe lereni te qendroje vetem 3 min.

Fotografi e jashtme

Nese nuk lajmerohet askush sonte, ditet ne vijim duhet te rezikojme dhe provojme ne tjeret me duket. smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 01:53
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Embargo @ 07.03.2010, 02:50)
Disa tentativa ka pasur nga disa anetare, mirepo pergjigje konkrete nuk kemi si duket ende smil3dbd4e29bbcc7.gif

Shpresojne qe dikush te ndaje me ne eksperiencat qe lidhen me pergatitjen dhe shijimin e kesaj embelsire HIT. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 01:54
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Kosowars @ 07.03.2010, 02:52)
Nese nuk lajmerohet askush sonte, ditet ne vijim duhet te rezikojme dhe provojme ne tjeret me duket. smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif

Epo fundja dhe ate do na duhet ta bejme smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 07.03.2010, 01:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Dredheza @ 07.03.2010, 02:54)
Epo fundja dhe ate do na duhet ta bejme smil3dbd4e5e7563a.gif

"No risk, No fun" smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 07.03.2010, 01:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (Dredheza @ 07.03.2010, 02:54)
Epo fundja dhe ate do na duhet ta bejme smil3dbd4e5e7563a.gif

Dhe ne ketu te 3 qenkemi gjetur te rende per nga marrja e iniciatives smil4a8acf4d179b2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 02:03
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Kosowars @ 07.03.2010, 02:58)
"No risk, No fun" smil4a8acf686328f.gif

Varet nga risku smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 07.03.2010, 02:04
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Embargo @ 07.03.2010, 02:59)
Dhe ne ketu te 3 qenkemi gjetur te rende per nga marrja e iniciatives smil4a8acf4d179b2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Une dhe gatimi nuk i kemi marrdheniet shume te mira smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio